MX230-10210U ani FPS düşüşü

Okidokii

Picopat
Daha fazla  
RAM
16 GB ram
Ekran kartı
Nvidia Geforce Mx230
İşlemci
Intel Core i5 10210U
Intel Core i5 10210U işlemci, 16 GB RAM, 2 GB MX230 Ekran kartlı bilgisayarım yeni almama rağmen Valorant ve diğer oyunlarda ani FPS düşüşü oluyor. Ne yaptıysam cozume kavusamadım. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Intel Core i5 10210U işlemci, 16 GB RAM, 2 GB MX230 Ekran kartlı bilgisayarım yeni almama rağmen Valorant ve diğer oyunlarda ani FPS düşüşü oluyor. Ne yaptıysam cozume kavusamadım. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Oyun içi kullanım değerlerini paylaşmanız gerekiyor. Hangi donanımdan ötürü sorun yaşadığınızı tahmin edemeyiz.

Oyun içi kullanım değerlerini paylaşmanız gerekiyor. Hangi donanımdan ötürü sorun yaşadığınızı tahmin edemeyiz.
Valoranta girdiğimde en fazla ekran kartı 60 dereceyi görüyor arada yüzde yüze kadar kullanım çıkıyor.
Tüm driverlar kurulu veya güncel mi. Bataryada mı şarj da mı oynuyorsunuz.
Evet güncel, şarjda oynuyorum.
Sıcaklıktan dolayıdır.
+ Şarjda oynayın.
Sıcaklıktan olduğunu düşünmüyorum en fazla 67 dereceleri görüyor normal geliyor bana.

Valorant'a girdiğimde en fazla ekran kartı 60 dereceyi görüyor arada yüzde yüze kadar kullanım çıkıyor.

Evet güncel, şarjda oynuyorum.

Sıcaklıktan olduğunu düşünmüyorum en fazla 67 dereceleri görüyor normal geliyor bana.

Oyunu harici ekran kartı ile çalıştırdığınıza emin misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı