MX230 ve i5 10210U sistemde Valorant 60 FPS

xefe

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar bende MX230 ve i5 10210u var, 60 FPS alıyorum yukarısına çıkamıyorum. Normal midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bende MX230 ve i5 10210u var, 60 FPS alıyorum yukarısına çıkamıyorum. Normal midir?

V-Sync açıksa kapat hocam. Ekran kartı kötü olsa da işlemci sayesinde 100 civarı FPS almanız lazım.

FPS kısıtlanmış olabilir, güç seçenekleeinden performans modunda olmayabilir ve diğer ihtimal ise laptopların işlemcileri belli bir sıcaklıktan sonra frekanslarını düşürür bu kısıtlamayı ThrottleStop ile aşabilirsin ama sistemine zara verebilir veya işlemcinin ömrü kısalır belki, bende tam bilmiyorum dezavantajlarını ama nasıl kullanıldığına YouTube'dan bakabilirsin ve fazla ısınmaya başlar artık işlemcin maksimum güçte çalışıyor çünkü.

V-Sync açıksa kapat hocam. Ekran kartı kötü olsa da işlemci sayesinde 100 civarı FPS almanız lazım.
Bide hocam unlost fps arttırma videoları işe yarar mı bazıları yarar bazıları yaramaz diyor ortada kaldım fps arttırırsa yapacağım

Bir de hocam unlost FPS arttırma videoları işe yarar mı bazıları yarar bazıları yaramaz diyor ortada kaldım FPS arttırırsa yapacağım

Arttırır elbette hocam.

Arttırır elbette hocam.
Tamamdır hocam akşam deneyeceğim

hocam tekrardan merhaba V-Sync kapalıymış ama açıkkende 60 fps alıyorum sonra kapattım tekrar ekrana geldim 130-140 fps felan aaa güzelmiş dedim ama tekrardan 60'a düştü ve yukarısa çıkmıyor sorunu nedir biliyor musunuz?

Son düzenleme:
Tamamdır hocam akşam deneyeceğim

Hocam tekrardan merhaba V-Sync kapalıymış ama açıkkende 60 FPS alıyorum sonra kapattım tekrar ekrana geldim 130-140 FPS falan AAA güzelmiş dedim ama tekrardan 60'a düştü ve yukarısa çıkmıyor sorunu nedir biliyor musunuz?

Hocam NVIDIA ayarlarından V-Sync'i kontrol eder misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı