MX250 overclock yapma

invisible_skin

Centipat
Merhaba arkadaslar. Bende laptopta GeForce MX250 var, Core clock standart calisma 1518- Boost'la 1588 MHz diye okudum internette.
Ben afterburnerede Core clock hizini kaca kadar cikarabilirim? 1518 MHz'den basliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaslar. Bende laptopta GeForce MX250 var, Core clock standart calisma 1518- Boost'la 1588 MHz diye okudum internette.
Ben afterburnerede Core clock hizini kaca kadar cikarabilirim? 1518 MHz'den basliyor.

Yavaş yavaş yükselterek deneyin. Mavi ekran alınca biraz düşürün. Bu işler deneyerek oluyor en sonunda en stabil ayarı buluyorsunuz.

Yavaş yavaş yükselterek deneyin. Mavi ekran alınca biraz düşürün. Bu işler deneyerek oluyor en sonunda en stabil ayarı buluyorsunuz.
ben forumda mx250 kullanan ve overclock yapmis olan vardir belki , dusunerek konu actim. kendim korkarak yapiyorum 100 mhz ye kadar artirdim, ama mesela forumda belki birisi ha ben bu degerde mavi ekran aldim bu rakami gecme yazar belki.

Ben forumda MX250 kullanan ve overclock yapmis olan vardir belki, dusunerek konu açtım. Kendim korkarak yapiyorum 100 MHz'ye kadar artirdim, ama mesela forumda belki birisi ha ben bu degerde mavi ekran aldim bu rakami gecme yazar belki.

Bu her sisteme göre değişiyor, sen 500 MHz arttırırsın mavi ekran almazsın başkası alır. Biraz şans işi bunlar.

Geri
Yukarı