MX330 laptopta zorunlu Windows güncellemesi uyarısından sonra sistem normalden çok yavaşladı

Amerseo

Hectopat
RAM
12 GB RAM.
Ekran kartı
MX330 ekran kartı
İşlemci
Intel(R) Core(tm) i5-1035G1 CPU @ 1.00GHz 1.19 GHz
Merhaba, bugün saat 11.30 civarlarında ekranıma dokunmazsanız 10 dakika içinde zorunlu Windows güncellemesi yapılacaktır, hemen yapmanızı öneririz gibisinden bir yazıyla Windows güncelleme önerisi geldi. Bu yazıdan itibaren bilgisayarda Word açmak bile bilgisayarı çok kastırmaya başladı. Sebebinin güncellemeyi yapmamam olduğunu düşünüp güncellemeyi yaptım ancak hala aynı durumdayım, bilgisayarı yeniden başlatmayı vs. denedim ancak değişen hiçbir şey yok. Şu an bu yazıyı yazarken bile Chrome %60 CPU kullanıyor, Windows'ta arama yapmaya kalkacak olursam arama çubuğu %50 CPU kullanıyor. Sizce sebebi ne olabilir, yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Dizüstü Lenovo bilgisayar, Windows 10 Pro.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hatalı güncelleme olabilir. Güncellemeleri kaldirmayı deneyin
Cevap için teşekkürler hocam, güncellemeleri kaldırdım hala aynı durumda. Zaten bu kasma durumu da güncellemeyi yüklemeden önce başlamıştı. Güncellemeyi yüklemek ister misiniz? yazısı karşıma çıkınca bu hale geldi bilgisayar. Sizce başka ne olabilir, sorunun kaynağını nasıl bulabilirim?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı