Çözüldü MX450 ekran kartı sürücü güncellemesi sonrası 78 derece oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

shase

Femtopat
Daha fazla  
MX450 gpum var arkadaşlar. Ayın 21'inde Game Ready 555.85 driverini kurdum. Oyuna girdim ve fanın aşırı çalıştığını gördüm ve Afterburner'den kontrol ettiğimde 60'ı geçmeyen kartım 78 dereceydi (oyunda). Sürücüyü silip öncekine mi geçmeliyim yoksa başka bir sorun mu var?

Önceki drivera geçin. Sorun düzelmezse cihazınıza bakım yapabilirsiniz.
sürücüsünü eskisine döndüm (aygıt yöneticisinden) önce mavi ekran aldım sonra PC kapandı. Açılma yazısı geldi ama siyah ekranda kaldı. Bir dakika bekleyip otomatik onarıma geçiyor ve BitLocker kilidi istiyor. Sürücüyü atla deyince sorun gider ve başlangıç sorunları gider dedim ve hata verdi. Bunun üzerine Windows 11 ile devam et dedim ve bu kez yine siyah ekranda kaldı. Şimdi tekrar onarıma girdi ve BitLocker'e geçti. Ne yapmalıyım .
Sorun bu

78 normal bir sıcaklık loptop gpu için fps artışı oldu işe tam kullanıma geçmiş gibi duruyor eğer performans artmadı ise eskisine dönebilirsiniz.

Tamam arkadaşlar iki sorunu da çözdüm. Eski drivere dönüp deneyeceğim.

78 normal bir sıcaklık laptop GPU için FPS artışı oldu işe tam kullanıma geçmiş gibi duruyor eğer performans artmadı ise eskisine dönebilirsiniz.

Eski drivere döneceğim çünkü gözle görülür derecede düştü.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı