My little pony fanlığı

• Konuyu başlatan Raifcan Bozdemir
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 6B
Hangi konun şikayet ile silindiğini gördün? Ben bir kere bile rastlamadım ve yetkililerin buna zahmet edeceklerini sanmıyorum. En fazla kilitlerler o da konu sahibi olsan. Klasik Erdem.

Hangi konun şikayet ile silindiğini gördün? Ben bir kere bile rastlamadım ve yetkililerin buna zahmet edeceklerini sanmıyorum. En fazla kilitlerler o da konu sahibi olsan. Klasik Erdem.
Gizlilik ihlali ve benim hakkımda olumsuz bir eleştiri varsa, talebim üzerine konunun silinmesi lazımdı. Insan hakları diye birşey var.

Farkettin mi bilmiyorum ama bu forumda gereksiz bütün konular kilitleniyor ve gerekirse siliniyor. Ancak "Erdem Alsırt Nerede?" diye içeriği tamamen benle alay etmekten ibaret olan konuları silmiyorlar. Yetkililer beni sevmiyor olabilir fakat ben yetkililerin oyuncağı değilim ki? Google'ye "Erdem Alsırt" yazdıklarında, rezil konular görmek istemiyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı