MYP ile ders saydırmadan geçiş yapılabilir mi?

optimus24

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an bir üniversitede halkla ilişkiler birinci sınıf öğrencisiyim. Hacettepe iletişim bilimleri bölümüne MYP ile geçiş yapmak istiyorum ve puanım ucu ucuna yetiyor. Geçiş yapabilir miyim kesin alırlar mı yani? Bir diğer sorum ise ders saydırma zorunlu bir şey mi? Yani ders saydırmadan kendi isteğimle 1. sınıftan tekrar başlayabilir miyim?
Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar şu an bir üniversitede halkla ilişkiler birinci sınıf öğrencisiyim. Hacettepe iletişim bilimleri bölümüne MYP ile geçiş yapmak istiyorum ve puanım ucu ucuna yetiyor. Geçiş yapabilir miyim kesin alırlar mı yani? Bir diğer sorum ise ders saydırma zorunlu bir şey mi? Yani ders saydırmadan kendi isteğimle 1. sınıftan tekrar başlayabilir miyim?
Şimdiden teşekkürler.

Ders saydırmadan geçebilirsin ve senden puanı yüksek insanlar geçiş yaparsa yani kontenjan dolarsa giremeyebilirsin.

Ders saydırmadan geçebilirsin ve senden puanı yüksek insanlar geçiş yaparsa yani kontenjan dolarsa giremeyebilirsin.
mypde kaç kişilik kontenjan açılıyor onu nasıl öğrenebilirim ve direkt istediğim gibi 1. sınıftan başlayabiliyorum sınava girmeden bu seneki puanımla değil mi?

MYP'de kaç kişilik kontenjan açılıyor onu nasıl öğrenebilirim ve direkt istediğim gibi 1. sınıftan başlayabiliyorum sınava girmeden bu seneki puanımla değil mi?

Üniversite sayfasında yayınladığı zaman kaç kişilik kontenjan olduğunuda oradan görebilirsin. Evet sınava girmeden 1.sınıftan başlıyorsun.

Üniversite sayfasında yayınladığı zaman kaç kişilik kontenjan olduğunuda oradan görebilirsin. Evet sınava girmeden 1.sınıftan başlıyorsun.

Şimdi 1. sınıfa YKS'ye yeni giren öğrenciler gelecek ya onlar benim geçiş yapmamı 1. sınıftan başlamamı kötü yönde etkiler mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı