MYP ile yatay geçişte devamsızlık sorun olur mu?

Agoras

Centipat
Daha fazla  
Bu yıl üniversiteye yerleştim, kayıt dondurma tarihlerini kaçırdığım için kayıt donduramıyorum o yüzden kalan derslere girmesem 2024 yazında MYP ile yatay geçiş yapabilir miyim?

hocam merhaba bende aynısını yapmayı düşünüyorum.Okula gitmeme ve sınavlara girmeme gerek var mı? öğrenebildin mi? internette bazıları devamsızlığa bakıyor filan diyor ancak kesin bir bilgi bulamadım.

Hocam merhaba bende aynısını yapmayı düşünüyorum. Okula gitmeme ve sınavlara girmeme gerek var mı? Öğrenebildin mi? İnternette bazıları devamsızlığa bakıyor filan diyor ancak kesin bir bilgi bulamadım.

Merhaba hocam buradaki arkadaşlar bakılmıyor diyor ama ben kesin bir şey bulamadım en iyisi geçmek istediğin üniversiteyi arayıp sormak.

Bu yıl üniversiteye yerleştim, kayıt dondurma tarihlerini kaçırdığım için kayıt donduramıyorum o yüzden kalan derslere girmesem 2024 yazında MYP ile yatay geçiş yapabilir miyim?
Hocam bende bunu çok merak ediyorum. Bende bu sene yerleştim ve büyük ihtimalle kalacağım. Acaba MYP ile başka bir bölüme geçebilir miyim? Ve eğer geçersem kaçıncı sınıftan başlayacağım.

Hocam ben de bunu çok merak ediyorum. Ben de bu sene yerleştim ve büyük ihtimalle kalacağım. Acaba MYP ile başka bir bölüme geçebilir miyim? Eğer geçersem kaçıncı sınıftan başlayacağım?
Merhaba. MYP ile yatay geçişte devamsızlığa bakılmıyor. YÖK derslerini (Türk Dili 1-2, İngilizce 1-2, İnkılap Tarihi 1-2) geçmişseniz YÖK derslerini sayabilirler veya MYP ile yatay geçiş yapacağınız bölümle şu anki bölümünüzde ortak bölüm dersleri varsa o dersler de sayılabilir ama bölüm derslerinin sayılıp sayılmaması geçeceğiniz üniversitenin öğrenci işlerine bağlıdır.

Merhaba. MYP ile yatay geçişte devamsızlığa bakılmıyor. YÖK derslerini (Türk Dili 1-2, İngilizce 1-2, İnkılap Tarihi 1-2) geçmişseniz YÖK derslerini sayabilirler veya MYP ile yatay geçiş yapacağınız bölümle şu anki bölümünüzde ortak bölüm dersleri varsa o dersler de sayılabilir ama bölüm derslerinin sayılıp sayılmaması geçeceğiniz üniversitenin öğrenci işlerine bağlıdır.
Ben hazırlık sınıfında devamsızlıktan kaldım dediğiniz derslerde hazırlık sınıfında yok ben MYP ile yatay geçiş yapabilir miyim

Hocam bende bunu çok merak ediyorum. Bende bu sene yerleştim ve büyük ihtimalle kalacağım. Acaba MYP ile başka bir bölüme geçebilir miyim? Ve eğer geçersem kaçıncı sınıftan başlayacağım.

Hocalarım hortlattım ama MYP'de dersten de kalsanız devamsızlıktan da kalsanız hiç gitmesenizde MYP de hiçbirine bakılmadan alınıyor yeter ki puan yetsin.

Geri
Yukarı