Mystic Light ile kontrol edilebilecek fan tavsiyeleri

spriggan

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Geliştirme
Selam dostlar,
Son bir yıldır sistemim için yaptığım güncellemelerden sonra elimde bazı fazladan parçalar arttı. Bu parçaların eksiklerini tamamlayıp bir sistem toplamaya daha karar verdim. Asıl sistemimin kasasını sevdiğim için Corsair Airflow 5000D Full mesh Siyah renkli bir kasa daha aldım. Elimde hemen hemen bütün bileşenler var. Asıl önemlisi kullanacağım anakart MSI markasının.

Yeni sistemin kasasının üst kısmına Corsair H150 360mm sıvı soğutucunun radyatörünü bağlayacağım. Ön tarafa (genelde sevmem ilk defa deneyeceğim) RGB fan koymak istiyorum. Arkada egzos fan olacak. Sorularıma gelirsek;

1.MSI Mystic Light ile rgb fanları control edebileceğim fanlar aramaktayım. Ben biraz eski olmalarına rağmen aşağıdaki iki ürünü düşündüm. Bunlar arasında hangisini tercih edersiniz.
2.Egzos fan için RGB düşünmüyorum normalde ama (RGB olarak) bu kasaya şu RGB fanı egzos fanı olarak güzel görünür diye vereceğiniz tavsiye var mı?
3.Öne takacağım (1. madde için) fanlar için başka hangi marka ve modeli tavsiye edersiniz. (Marka konusunda takıntılıyım. Bütçe olarak 3 fan için 1500-2500 arası fiyat belirledim. Güvenilir markalardan öneriler verirseniz sevinirm.)

Geri
Yukarı