N11 ekran kartı iadesi

hermesbird

Centipat
Daha fazla  
DFS bilgisayar adlı satıcıdan bir ekran kartı aldım ancak kartı kullanmadan iade etmek istedim daha iyi seçenekler olduğunu görünce distürbütöre yolladığını söyledi kartı ve iade için uygun mu kontrol edilecek dedi. Hani saçmalık değil mi güvenlik şeridi vs her şey kutudan çıkmadı. Kart bir kere kullanılmadı ama böyle bir şey diyor. Paramı vermemek için oyalıyor olabilir mi?

Ülkede neler yapılıyor neler? Kontrol etmeleri normal. Kim bilir kaç tane böyle eski ürünü iade diye itelemeye çalışan insanlar olmuştur. Adamlara da hak vermek lazım.

Ülkede neler yapılıyor neler? Kontrol etmeleri normal. Kim bilir kaç tane böyle eski ürünü iade diye itelemeye çalışan insanlar olmuştur. Adamlara da hak vermek lazım.

Katılıyorum. Nereden belli güvenlik bandını falan dikkatlice söküp yenisini 100 TL'ye yaptırıp bantlamadığınız?
En ucuz ekran kartı 4000 TL'den başlıyor.

Amazon üzerinden 3060 Ti almıştım PNY XLR8. Biri içindekini 3060 ile değiştirip iade etmiş sanırım. 0 açık olmayan ambalajından kontrol etmeden bana sattılar ki zaten kontrol etseler de hiçbir fark yok 3060 ile Ti arasında. Konuşup iade ettim farketmesem sıkıntı olacaktı. Kontrol etmek zorundalar özellikle küçük firmalar.

Geri
Yukarı