N11 güvenilir mi?

yusuf6554

Megapat
Makaleler
65
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 3600
MSI B450 Tomahawk MAX
ADATA XPG Spectrix D60G 2x 8 GB DDR4 3000MHz CL16
MSI GTX 1660 Super Gaming X
Cooler Master ML240L V2
Kingston A2000 1 TB SSD
SanDisk Ultra 3D 500 GB SSD
Kingston UV400 240 GB SSD
Samsung 850 EVO 120 GB SSD (Harici)
Corsair 275R Airflow White
Cooler Master MWE 700W 80+
Windows 11 Pro 24H2 64 Bit (x64)
Windows 11 Enterprise (Windows To Go) 24H2 64 Bit (x64)
Monitör 1: AOC 24G2SPU
Monitör 2: AOC C24G1
Merhaba arkadaşlar. Dün N11'de satış yapan Techburada satıcısı üzerinden Razer Basilisk V2 fare aldım. N11 satıcı tabanlı olarak çalışıyor. Yani önemli olan satıcının güvenilirliği. Zaten bahsettiğim Techburada satıcısı aynı ürünü Hepsiburada'da da satıyor. Fakat N11'de 20 TL kupon ile daha ucuza aldım.

Fakat bir tanıdığım N11'den alırsan çakma ürün veya salatalık çıkar dedi.

N11 güvenilir mi?

Merhaba arkadaşlar. Dün N11'de satış yapan Techburada satıcısı üzerinden Razer Basilisk V2 fare aldım. N11 satıcı tabanlı olarak çalışıyor. Yani önemli olan satıcının güvenilirliği. Zaten bahsettiğim Techburada satıcısı aynı ürünü Hepsiburada'da da satıyor. Fakat N11'de 20 TL kupon ile daha ucuza aldım.

Fakat bir tanıdığım N11'den alırsan çakma ürün veya salatalık çıkar dedi.

N11 güvenilir mi?
Kendin söylemişsin zaten N11 dediğin sadece aracı eğer firma sahte ürün satıyorsa bunu takip edemez. Ama öyle bir durumda N11'in yardımcı olacağını düşünüyorum.

N11 üzerinden hiç teknolojik ürün sipariş vermedim. Diğer siparişlerimde hiç sorun yaşamadım. Yanlış ürün geldi iade etmesi kolaydı. Kurumsal firmalardan size salatalık gelmez rahat olun. Güvenilirdir.

N11 ne işe yarar? Alıcı ve satıcı arasında köprü olup iki taraf için de güvenli alışveriş sağlamaya yarar. Her zaman söylediğim çok basit bir öneri var, şüpheniz varsa kargoyu alın, kargonun ambalajını açmadan önce de bir video kaydı alın. Herhangi bir sorun olması durumunda video kaydını n11'e iletirsiniz ve kanıtınız olur. Bu arada n11'den 40-45 parça ürün aldım şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım.

N11 üzerinden hiç teknolojik ürün sipariş vermedim. Diğer siparişlerimde hiç sorun yaşamadım. Yanlış ürün geldi iade etmesi kolaydı. Kurumsal firmalardan size salatalık gelmez rahat olun. Güvenilirdir.
Zaten aldığım satıcı Hepsiburada'da da epey bir ürün satışı yapan bir satıcı. Alınan ürünlerde de hiç "Çakma çıktı", "Salatalık çıktı" diyen yok. O yüzden bir sıkıntı olmadan ürünü kullanabileceğim.

@ThinkDifferent neden gülücük attınız?

Zaten aldığım satıcı Hepsiburada'da da epey bir ürün satışı yapan bir satıcı. Alınan ürünlerde de hiç "Çakma çıktı", "Salatalık çıktı" diyen yok. O yüzden bir sıkıntı olmadan ürünü kullanabileceğim.

@ThinkDifferent neden gülücük attınız?
İnternetten alışveriş yapmaktan korkmaya gerek yok artık özellikle n11 hepsiburada vs. gibi kurumsal şirketlerden. Sorduğunuz soru da bana "X" ATM'sinden para çeksem sahte para mı verir gibi geldi o yüzden güldüm. Yanlış anlamayın.

Geri
Yukarı