N11 iptal talebi reddedildikten sonra gönderilen kargo ortalıkta yok

QWERX

Centipat
Daha fazla  
14.11.2023 12:10 tarihinde aşağıda bulunan linkteki ürünü satın aldım ve sonraki 2 saat içinde pişman olup iptal talebi attım fakat iptal talebim reddedildi. Akşama 18:11'de ise kargo firması olan "kolay gelsin kargo"dan takip e postası aldım. Bunun üstüne "yaptık bir hata" diyerek iade etmekle uğraşmamak için karar değiştirdim ve ürünü alacaktım ama garip olan ise N11 sisteminde hala onaylanmış haldeydi. Daha sonrasında ise bugün takip linki üzerinden baktığımda sabah 06:02'de iade edilmiş gözüküyor ve hala N11 sisteminde onay halinde gözüküyor. Müşteri destekle konuştuğumda tek yaptıkları bir şey yapamayız ayağına yatıp mağazanın kargo bilgisini girmesini beklememi söylüyorlar. Ek olarak iptal talebi attığımda red alıyorum. Dün müşteri destek ile de attım yine de red aldım ve son kargoya veriliş günü ise bugündü.

Benim sorum ise ne yapmalıyım? Beklemeli miyim yoksa illa davalık mı olmam lazım?

Bahsi geçen ürün: Samsung 870 Evo MZ-77E1T0BW 2.5" 1 TB SATA 3 SSD Fiyatları ve Özellikleri

resim_2023-11-16_215343298.png

resim_2023-11-16_215513007.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Koşulsuz 14 gülük iadeniz vardır. Bu tarz satıcılarla kafayı yememek elde değil kargocular hele mağaza dışı başka anlaşmalılar ise daha da beter sorumsuz kişiler yüzünden bu hale çok düşüyoruz. Bekleyin diyeceğim ama kargo nerede o belli değil müşteri desteğini arayıp sorununuzu anlatın tekrardan satıcı ile mesajlaşma varsa mesajlaşın mutlaka haklı taraf sizsiniz kargo fotoğrafları mesaj bir şeyler varsa fotoğrafları alın. Son olarak bekleyecekseniz bekleyin bakalım.

Son kargolama tarihi geciktiği için siparişi iptal ettim,
Ürünün yorumlarında sahte ürün yazanlarda olmuş onu fark ettim ek olarak, almanızı tavisye etmem.

Geri
Yukarı