Aliexpress ücret iadesi

Cpt_slayer

Kilopat
Daha fazla  
Ben 10 mayıs günü aliexpress'ten 44 tl'lik bir sipariş verdim.Daha sonra 15 dk geçmeden siparişi iptal ettim. İptal işlemi 30 saniye sürdü ve iptal işleminiz gerçekleştirilmiştir dedi. Ama ödeme doğrulanma sürecindeymiş para doğrulanmadan iptal ettiğim için aliexpress'e ücret ulaşmamış bana öyle dediler banada mantıklı geldi. Daha sonra bankam ile irtibata geçtim dedim durum bu doğrulama süreci dolmada iptal ettim para direkt olarak geri gelmesi lazım param nerede diye. Bana mağaza ile görüşün iade dekontu isteyin dedi bende tekrar mağaza ile irtibata geçtim. İade dekontu alabilir miyim diye. Bana ödeme doğrulama süreci dolmadan iptal ettiğimi paranın aliexpress havuzuna ulaşmada reddedildiğini ve iade işlemi olmadığında siz yardımcı olamam dediler. Paranız hesabınıza geri yansıması gerek dediler. Topu sürekli bir birlerine atıyorlar. Ne yapmalıyım. Böyle bir sorun yaşamış olan var mı ? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı