N11'den alınan telefon garantiye verilmiyor

Samet KÜÇÜK

Centipat
Daha fazla  
Geçen sene N11'den telefon aldım. Aldıktan sonra Android yükseltmek istedim ama bağlantı hatası veriyordu, formatlama rağmen düzelmedi. Neyse Android 11 ile de kullanırım bir şey olmaz dedim garantiye vermedim. 2 ay önce yasaluyarı'dan mesaj geldi IMEI kopyalanmış 1 ay sonra hat kapancak diye müşteri hizmetlerini aradım mağaza kapandığı için yardım edemeyiz dediler. Bende çok kurcalamadım. 1 ay sonra hat kapandı. 2. IMEI'ye e-Devlet'ten baktım temiz gözüküyordu bende 2. IMEI'ye taktım 1 hafta sonra yasaluyarı'dan yine kopyalandı 1 ay sonra hat kapancak mesajı geldi. Yine müşteri hizmetlerini aradım mağaza kapalı bir şey yapamayız dediler biraz uğraştım genel merkeze istek gönderdiler, biz sizi arayacağız dediler. 4 gün sonra geri aradılar ama mağaza kapandığı için bir şey yapamayız demişler. Sonra müşteri hizmetlerine sordum ne yapacağım diye bundan sonra bir şey yapamayız dediler. Mağazanın bilgilerini istedim sadece mağaza adını verebiliriz dediler. Yardım etmeyecekseniz ben arayım konuşayım mağazayla dedim olmaz dediler. Bozuk telefon satıp garantiye de almıyorlar. Telefon geldiğinde garanti kağıdı çıkmadı sadece fatura çıktı ama faturadaki numarayı aradığımda ulaşılamıyor diyor. Telefon 2 hafta sonra kapancak yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Karşınızda hiçbir muhatap bulamiyor musunuz? İletişime geçmeniz gereken satın aldığınız firma hocam, internete satıcı ismini yazarsanız çoğunlukla internet siteleri ve iletişim bilgileri çıkıyor. Oradan tekrar iletişim kurmaya çalışın

Yeni konular

Geri
Yukarı