n11'de Intel Core i7-11700K çıktı

Bilgisayarınız 3000 Lira gibi bir fiyat etse, vücudunuz saatlik 300 TL etse 24 saat ile 7200 TL eder toplam 10200 TL gibi bir paranız olur. Piyasanın durgunlaşmasını beklerseniz i7 11700'lı bir sistem alırsınız. Ama büyük ihtimal bilgisayara bakmak için oturamazsınız ayakta oynarsınız.

Çok sakıncalı bir durum. Uykuluyum ciddi ciddi okuyorum yorumunu... :D

Oh hay aksi.
LANNNNNNNNNNNNNN.PNG

Arkadaşlar bu fiyat düşer mi? AMD'nin fiyat düşürmesini bekliyordum 11. nesilden sonra. Ama Intel böyle bir fiyatlandırma yaparsa AMD fiyat düşürmez. 5800X almak istiyorum ama 8 core işlemciye 4100 TL vermek istemiyorum.

Arkadaşlar bu fiyat düşer mi? AMD'nin fiyat düşürmesini bekliyordum 11. nesilden sonra. Ama Intel böyle bir fiyatlandırma yaparsa AMD fiyat düşürmez. 5800X almak istiyorum ama 8 Core işlemciye 4100 TL vermek istemiyorum.

Artık temmuz ayını bekle yeter bence.

Arkadaşlar bu fiyat düşer mi? AMD'nin fiyat düşürmesini bekliyordum 11. nesilden sonra. Ama Intel böyle bir fiyatlandırma yaparsa AMD fiyat düşürmez. 5800X almak istiyorum ama 8 core işlemciye 4100 TL vermek istemiyorum.

10. nesilde olduğu gibi sezon sonunda stokları eritmek için düşürürler muhtemelen. Onun dışında bilemiyorum 5800X 4000 liradan giderken zor. AMD fiyatları arşa çıkardı Intel'in işine geldi.

Ryzen 7 5800X, RTX 3080 ekran kartiyla AC Valhalla'da 4K 60 FPS ultra alıyor. RTX Ultra'da. Intel, para tuzağı.

Dolar 8 olur ben dolardan kaçmaya çalışırım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

"Kum israfı" olarak nitelendirilmiş bir işlemci. Selef model 10700k ile arasında kayda değer fark olmadığı gibi bazı oyun ve testlerde daha kötü sonuç vermiş bir fiyasko. 5600x veya 10700k yerine bunu alan basbaya kazıklanmış olur. Zaten anakartlar da pahalı iken bu işlemcinin ederi 3 bin liradan fazla değildir. AMD almam diyen Intel fanboyları 10900k da alabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı