N11'de Office 2019 Pro Plus Lisansı Çalışmıyor

İşletim sistemi sürümlerinde anahtarlar farklılık gösteriyor diye biliyorum. İsterseniz Windows 10 Pro kurup deneyin.

Açıklamasında Pro sürümünde çalışacağını belirtmiş satıcı. Bende anlam veremedim. Şu aralar lisans konusunda bir sıkıntı var ama neyse bekleyelim çözerler sorunu.

Açıklamasında Pro sürümünde çalışacağını belirtmiş satıcı. Bende anlam veremedim. Şu aralar lisans konusunda bir sıkıntı var ama neyse bekleyelim çözerler sorunu.

Açıklamada yazmıyordu dün aldığımda adamla kavga ettim N11 de destek kayıtları açtım iade için ama olmadı maalesef. Onun üzerine ekledi. Dün böyleydi.

Ekran Görüntüsü (23).png

Bakalım Windows kendi sitesinde kodu kabul etmiyor diye e-posta attım şimdi göreceğiz ne diyecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 Pro sürümünde denemeden bilemezsiniz. Belki olacak. Paranız da boşa gitmemiş olur hem.

Yorumlara bakarsanız aynı durum birinin daha başına gelmiş. Tabi ben şimdi gördüm yorumu.
Windows 10 Pro sürümünde denemeden bilemezsiniz. Belki olacak. Paranız da boşa gitmemiş olur hem.
Bakalım bir tane eski bir pc var onda bir denerim belki de bu seferde onda kalacak lisansı oem olduğu için sanırım.
Madem Home sürümde çalışmıyor neden kuruyor onu da anlamadım.
Arkadaşlar sorunu çözdüm sonunda bayağı bir uğraş sonucunda satıcı yeni bir kod gönderdi ve çalıştı. Sizlere de teşekkürler.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı