N11'de satılan RX 570 sahte mi?

tecruzer

Hectopat
Merhabalar, geçenlerde sahte GPU almıştım ancak bilgilendirmeniz sayesinde zamanında iade edip paramı geri alabildim. Tekrardan teşekkürler. Şimdi ise bir sorum daha olacaktı. Bu sefer RX 570 aldım ancak yine şüpheye düştüm. 650TL idi. 2. El olduğu için başlarda normaldir dedim ancak slot için PCI Express X16 demişler. Fotoğrafa baktım ve nereden bakarsanız bakın PCI-Express slottu. Üstelik aynı satıcının sahte 1050 Ti sattığını da fark ettim (şahsen sahte olduğunu düşünüyorum). Tekrar sahte ürün almak istemiyorum bu yüzden tekrar soracağım. Bu ürün sahte midir?
Link: Sapphire Pulse Itx Radeon Rx 570 4gd5 4gb Gddr5 256bit Dx12 Gamin - n11.com

Sahte olduğunu düşündüğüm başka bir 1050 Ti (RX 570'i satan aynı satıcı): Galax Nvidia Geforce Gtx1050 Ti Ex Oc Ekrankartı - n11.com

Not: Ürünü sipariş ettim ancak henüz kargoya verilmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden ikinci defa böyle şeyler ile uğraşıyorsunuz ki? Eğer maddi anlamda alım gücünüz yok ise bence biraz daha biriktirmeye bakın. Gidip sıfır alın. Eğer sıfır almak istemiyorum dersenizde en azından deneyebileceğiniz bir yerden alın. Yüz yüze görüşerek.

Sahte değil. Az kullanıldığı yazıyor ne kadar doğru bilinmez. 6 ay garantili. Yüksek ihtimal mining yada internet cafe kartı.

Mining değilse de fırınlanmış kart olabilir. 6 ay garanti veriyor 7.Ayda patlar elinde 😃

Gerçi fırınlandıysa daha çabuk da bozulabilir. Yine fırınlayıp verebilirler o da ayrı bir sıkıntı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı