N11'de Satılan OEM GTX 1050 Ti'lar Sahte mi?

Paketi maalesef açtım. Ancak iade talebi oluşturdum yine de kabul edebilirler mi sizce?
Sürücü ve ekran kartını yırtmadığım paketten geri iade yapmam sorun çıkarmaz değil mi?
1566417682427.png

geri gönderme hakkınız var demiş satıcı.

Hocam hiç denemeden 14 gün içinde iade edin. Hiç takmayın 500 liranız çöpe gitmiş olur. Bu arada yukarıdaki arkadaşlardan biri RX 460 ve RX 570'i önermiş RX 570'i alabilirseniz RX 570 alın.
Bu da sahte değildir umarım?

Bu da sahte değildir umarım?
Mini kasa içerisine bir sistem kurmayacaksanız tek fanlı minik ekran kartı almayın. RX570-580 ısınan kartlardır bir de tek fanlı model ile ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz, kartınız uzun ömürlü olmaz.

Bi nevi kaçakçılık olduğunu düşünüyorum. Çünkü gümrükten 1050ti olarak geçerken gerçekte 460 oluyor bununla ilgili kesin bir yasa vardır bilgili arkadaşlar bi bakarsa seviniriz.
kaçakçılık için kötü gösterip iyi çıkması gerekmiyor mu mantık olarak ? :) burda ya satıcı milleti kazıklamaya çalışıyor ya da kendi kazık yedi haberi yok :)

kaçakçılık için kötü gösterip iyi çıkması gerekmiyor mu mantık olarak ? :) burda ya satıcı milleti kazıklamaya çalışıyor ya da kendi kazık yedi haberi yok :)
Satıcı kazık yemiş acısını bizden çıkarmaya çalışıyor veyahut GTX550 modelini makyajlayıp satmaya çalışıyor.

bu ekran kartları genellikle modlanmış oluyor. sistemde ne kadar gtx 1050 ti olarak gözükse de gtx 1050 ti performansı vermiyor. hatta bir sorun çıkınca garantiye bile almama olasılığı var. en iyisi markalı bir ekran kartı almak yoksa fiyatı ucuza getirecem diye gtx 660 performansı alırsınız bu kartta piyasa 350 tl gibi bir fiyata.
MSI GTX 1050 Ti OC PCIe 4GB GDDR5 Ekran Kartı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı