N11’de satılan ucuz Office programları güvenilir mi?

ataince

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
N11’de satılan uygun fiyatlı Office programlarından almayı düşünüyorum. Bu konudaki hassasiyetim ise Email tabanlı bir hesap olmaması. Halihazırda zaten arkadaşımın öğrenci hesabıyla kullanabildiğim Office programım var.

Satıcılara sorduğumda sadece lisans anahtarı yolluyoruz dediler. Fiyat da 40-50 lira civarı. Email adresi satanlar 15-20 lira civarı. Lisans anahtarlı Office 2010 veya 2016 almayı düşünüyorum. Siz değerli forum ahalisinin yorumları ve önerileri benim için çok değerli. Daha önce buradan ürün alan ve sorunsuz kullanan arkadaşlar var mıdır aramızda? Fikirlerinizi alabilirsem çok mutlu olurum.

775B3439-FC01-4EB9-85B7-D30CA34C85D1.png
DDC8A271-3E2B-4CEB-8F0E-12531C00FD6F.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben e-mail adresli "Office 365 + Windows 10 Pro" satın almıştım. Güvenilir ama seni onların şirketinde çalışıyorsun gibi gösterip yapıyorlar, lisans kodu da kurumsal kod olabilir. Tek sıkıntısı isim vb. şeyler değiştirilemiyor sadece şifre değişiyor.

İşte ben de email bazlı bir hesap istemiyorum. Arkadaşım bana okul mailini verdi. Office 365 kullabiliyorum zaten. İsmimin farklı olmasından rahatsızım o yüzden lisans anahtarlı bir ürün arıyorum diyebilirim.

Ben de arkadaşıma n11’den windows 10 key almıştım o da sorunsuz kullanıyor 1 yıldır sıkıntı olmadı fakat office konusunda emin olamadım. :)

Ben e-mail adresli "Office 365 + Windows 10 Pro" satın almıştım. Güvenilir ama seni onların şirketinde çalışıyorsun gibi gösterip yapıyorlar, lisans kodu da kurumsal kod olabilir. Tek sıkıntısı isim vb. şeyler değiştirilemiyor sadece şifre değişiyor.
Aynı şekilde ben de Windows 10 Pro ürün anahtarı ve Office 365 hesabı aldım. Office hesabının şifresini değiştirdim ancak yine de güvenemiyorum. Normal Office hesabından farkı nedir? Hesabıma erişim sağlayıp düzenleme yaptığım dosyaları görebilirler mi? Veya ileride hesabı geri alabilirler mi? Bilginiz varsa ve cevaplarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Aynı şekilde ben de Windows 10 Pro ürün anahtarı ve Office 365 hesabı aldım. Office hesabının şifresini değiştirdim ancak yine de güvenemiyorum. Normal Office hesabından farkı nedir? Hesabıma erişim sağlayıp düzenleme yaptığım dosyaları görebilirler mi? Veya ileride hesabı geri alabilirler mi? Bilginiz varsa ve cevaplarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Bilgim yok ama görebileceklerini düşünüyorum. OneDrive'a başka bir hesap ile yüklemenizi tavsiye ederim.

Ben de N11'den aldım ama hiç de güvenilir gelmedi bana da. Dediğim gibi bunu mail ile atıyorlar yani lisans numarasını biliyorlar. Bu hiç de güvenli değil gibi. Bugün tekrar format atmak zorunda kaldım bazı sorunlardan dolayı ve sistemi kurarken lisans anahtarım yok dediğim halde kurulumdan sonra otomatik aktifleşiyor artık Windows.

Arkadaşlar bu ürünü satın aldım ve şuan sorunsuz kullanıyorum. Fakat ileri de sıkıntı çıkar mı çıkmaz mı bekleyip göreceğiz. İleride nasipse buraya tekrardan yazarım tecrübelerimi.

1540931688532-png.340727

Dosya Ekleri

• 1540931688532.png
    1540931688532.png
    73 KB · Görüntüleme: 3.280
Arkadaşlar bu ürünü satın aldım ve şuan sorunsuz kullanıyorum. Fakat ileri de sıkıntı çıkar mı çıkmaz mı bekleyip göreceğiz. İleride nasipse buraya tekrardan yazarım tecrübelerimi.

1540931688532-png.340727
Ben de benzer bir ürünü Rain adlı satıcıdan almıştım 34.90TL’ye.

1540931688532-png.340727
Umarım yaşamazsınız bir sorun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı