N11'deki satıcı ürün alınmadığını iddia ediyor

alitility

Hectopat
Makaleler
13
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, MSİ B550 GAMİNG PLUS, XPG 3200 MHZ 8+8 16 GB, SAPPHİRE PULSE RX 580 4G, CORSAİR VS550, GAMEBOOSTER GB-G1956BW, WDC SN530 256G NVME, X2 JD 120
Geçenlerde Lenovo R25 monitör alıp konu açmıştım bozuk diye, ben bu monitörü iade ettim geldiler aldılar eksiksiz şekilde adamlardan daha iyi kargolayarak geri gönderdim, ürün ellerine ulaştı fakat sorun şu 15 Mart'ta iademi yapmaları gerekirken hala ortada bir işlem yok, baktığım zaman mağaza adını değiştirmişler ve yazdığım zaman bizden ürün almadınız diyorlar hayır yani neden? İade kısmından ürüne basıyorum ve beni aynı ürüne atıyor yorumlar aynı her şey aynı sadece mağaza ismi değişmiş neden böyle bir şey yapıyorlar? N11'de talep de oluşturdum yaptıkları tek şey benim vaktimi çalmak başka hiçbir şey değil, SSD'e bırakıyorum bu mağazadan bir şey alırken 2 kez düşünün (yeni isimleri okyanus teknoloji eskisi ise kvteknoloji)
Faturayı gör dediğim de ise fatura bile eklememişler, ben hukuki yollara başvurmadan bu parayı geri alabilir miyim?

20240317_193608.jpg

Ben iki ürün almıştım Hepsiburada'dan. İkisini de iade edeceğim zaman iki kargo kodu gelmişti ama tek kargoda göndermiştim. İkinci ürünün parası yatmamıştı. Satıcıya mesaj attığımda "onu Hepsiburada'ya söyleyeceksiniz" demişti. Mail arayıp olayı anlattım, parayı iade ettiler. Sende ara, olmazsa git tüketici hakem heyetine şikayet et.

KVteknolojide satış bitmiş ise site sizi aynı ürünü satan başka satıcılara yönlendirir buna dikkat edin.

Hukuki yollara başvur. Kvteknoloji nin yorumları bot yorum doluydu.

Hukuki yollara başvurmanız en sağlıklısı gibi duruyor. Ek olarak, N11 müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz: 0850 333 0011.

Canlı desteğe yazmıştım kayıt oluşturmuşlar yine de aramama gerek var mı?

Kvteknolojide satış bitmiş ise site sizi aynı ürünü satan başka satıcılara yönlendirir buna dikkat edin.

Bunu yeni öğrendim peki sormak istediğim şey şu yönlendirdiği üründe de önceki ürün ile aynı yorumlar mı oluyor? Elemanın birisi "ürün geldi yoğun olduğum için denemedim" yazmış bende saçma buldum ve aklımda kalmış baktığım da o ve ben alırken ki yorumlar duruyor, benim kendi tahminimce satıcının isim değiştirmesi ama sizin dediğiniz gibiyse ve yorumlarda geçiyorsa evet o zaman mağaza kayıplara karışmış.

Bu yüzden N11'den elimden geldiğince ürün almıyorum. Çünkü müşteri hizmetleri daha çok satıcıdan yana. Trendyol müşteri taraflı konusunda en iyisi. Sonrasında Hepsiburada geliyor. HepsiJet'ten ötürü Hepsiburada tercih ediyorum ben.

Bu yüzden N11'den elimden geldiğince ürün almıyorum. Çünkü müşteri hizmetleri daha çok satıcıdan yana. Trendyol müşteri taraflı konusunda en iyisi. Sonrasında Hepsiburada geliyor. HepsiJet'ten ötürü Hepsiburada tercih ediyorum ben.

Bu sondur ya zaten, askerden sonra gerekirse aylarca bekler üstüne 10k fazla koyarım daha kötü özelliği olan eşyayı gider marka alırım böyle aptal şeylerle uğraşmam en azından.

Canlı desteğe yazmıştım kayıt oluşturmuşlar yine de aramama gerek var mı?

Bunu yeni öğrendim peki sormak istediğim şey şu yönlendirdiği üründe de önceki ürün ile aynı yorumlar mı oluyor? Elemanın birisi "ürün geldi yoğun olduğum için denemedim" yazmış bende saçma buldum ve aklımda kalmış baktığım da o ve ben alırken ki yorumlar duruyor, benim kendi tahminimce satıcının isim değiştirmesi ama sizin dediğiniz gibiyse ve yorumlarda geçiyorsa evet o zaman mağaza kayıplara karışmış.
Mağazalar aynı ürünü sattığı için yorumlar hepsinde aynı şekilde gözükür. Muhattabınız N11 bu sorunu çözecektir. Aynı işletme mi bilmiyorum ama bilgileri bulunsun.

Screenshot_20240318_005225.jpg

Mağazalar aynı ürünü sattığı için yorumlar hepsinde aynı şekilde gözükür. Muhattabınız N11 bu sorunu çözecektir. Aynı işletme mi bilmiyorum ama bilgileri bulunsun.

Eki Görüntüle 2143856

Bilgi için teşekkür ederim hocami okyanusteknoloji ile konunun bir alakası yok o zaman gidip özür dileyeyim adamlardan ayıp oldu, bu bilgiler mi hiçbir fikrim yok çünkü sadece kvteknoloji olduğunu biliyorum.

Son güncelleme:

Müşteri hizmetlerinden zeynep hanım ürünün iadesini bizzat kendisi gerçekleştirdi, hayatımda gördüğüm en dominant kadın olabilir, beni sabah aradı sesimdeki bıkkınlığı anlayıp konuyla bizzat kendisinin ilgileneceğini söyledi ve sözünde durdu, anneler sözünü tutarmış.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı