Çözüldü N11'den alınan kulaklık nasıl iade edilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

karul

Decapat
N11 üzerinden bir kulaklık satın aldım. Geldi, denedim. Beğenmedim. İade etmek istiyorum. İade talebini oluşturdum fakat şimdi ne yapmalıyım? Gelip evden kargoyu mu alacaklar? Yoksa benim Sürat Kargo şubesine gidip oraya mı teslim etmem gerekiyor? Detaylıca açıklayabilir misiniz? Daha önce hiç ürün iade etmedim.

Çözüm
N11 üzerinden bir kulaklık satın aldım. Geldi, denedim. Beğenmedim. İade etmek istiyorum. İade talebini oluşturdum fakat şimdi ne yapmalıyım? Gelip evden kargoyu mu alacaklar? Yoksa benim Sürat Kargo şubesine gidip oraya mı teslim etmem gerekiyor? Detaylıca açıklayabilir misiniz? Daha önce hiç ürün iade etmedim.

İade talebi oluşturduktan sonra karşı tarafın onayı gerekiyor, onayladıktan sonra size iade kodu gelecek belli bir tarihi olur o tarihten sonra iade iptal olur. Hangi kargo firmasının kodu ise o korgoya gidip ürünü verin iade edilecek deyin kodu da söyleyin yeter.
Sonuç olarak denedim ve beğenmedim. Param boşa gitmiş oldu. İki taraf içinde sıkıntılı bir durum.

İade edilmiş ürünü alan içinde sıkıntılı durum. Üç taraf için sıkıntılı oluyor bu durumda. Kulaklıkta beğenmeme durumuna göre iade kabulü olsa herkes beğendiğini bulana kadar satın alıp iadeye devam ederdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı