N11'den alınan Redmi Note 8'in IMEI kaydı kopya çıktı

Sorgulattım global versiyon Redmi Note 8 olarak çıkıyor fakat kopya olduğuda yazıyor

O zaman yurt içi kayıtlı olabilir. Muhtemelen IMEI numaranızı birisi çalıp başka telefona yazmıştır. Sorun şu, o IMEI açılsa bile sadece faturanın kesildiği kişiye ait tek hatla eşleştirilir. Bootlooader kilitli mi diye sormuştum ama ona dikkat etmediniz sanırım. Eğer kilitliyse dediğim gibi olmuş olma olasılığı çok yüksek.

O zaman yurt içi kayıtlı olabilir. Muhtemelen IMEI numaranızı birisi çalıp başka telefona yazmıştır. Sorun şu, o IMEI açılsa bile sadece faturanın kesildiği kişiye ait tek hatla eşleştirilir. Bootlooader kilitli mi diye sormuştum ama ona dikkat etmediniz sanırım. Eğer kilitliyse dediğim gibi olmuş olma olasılığı çok yüksek.

Bootloodere nereden bakıyorum hocam.

Bootloodere nereden bakıyorum hocam.

Telefonu yeniden başlatın, mi logosu çıkınca üst tarafta kilit resmi çıkıyorsa açıktır, Google Play Store'dan; ayarlar, hakkında, play protect sertifikasında "cihaz sertifikalı değil" diyorsa kilit açıktır. En garanti ve kolay yöntem ise geliştirici seçeneklerinden mi kilit açma durumuna bakmak. Orada açık mı kapalı mı olduğu direk yazar. Geliştirici seçeneğini açmak için MIUI sürümüne art arda basın.

Geri
Yukarı