N11'den alınan 6900XT iade talebi nasıl işler?

RECKEİ

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, kısa bir zaman önce ekran kartımı ısıdan dolayı servise verdim ve bana değişim ya da iade belgesi ister misiniz diye sordular. Ben iade talebi dedim ama hayatımda hiç iade talebi yapmadım. N11 üzerinden kartı satın aldım bana iade belgesi verdiklerinde nasıl para iadesini geri alabileceğim acaba? N11'e mi başvuracağım yoksa bana kartı N11 üzerinden satan yere mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, kısa bir zaman önce ekran kartımı ısıdan dolayı servise verdim ve bana değişim ya da iade belgesi ister misiniz diye sordular. Ben iade talebi dedim ama hayatımda hiç iade talebi yapmadım. N11 üzerinden kartı satın aldım bana iade belgesi verdiklerinde nasıl para iadesini geri alabileceğim acaba? N11'e mi başvuracağım yoksa bana kartı N11 üzerinden satan yere mi?

N11 aracı firma tabii ki N11'e.

Eğer servisin arızalı raporu varsa gerek yok ancak diğer türlü poşet bile gerekir.
Yukarıda bilgileri bulunan ekran kartı DOA kapsamındadır. Değişim / İade belgesi mi istemektesiniz yoksa Onarım görmüş ekran kartını mı istersiniz ? Bu yazıyı gönderdiler bana. Bende geri iade istedim tamir görmüş kartı napayım 1 aylık kartı garantiye veriyorum şaka gibi. Bende üstüne ekleyip 2 3 bir şey 3090 alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı