N11'den HP Omen alınır mı?

Celik_muhmmt

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci

Nihayet yarın alıyorum dostlar. Sizce N11'e güvenebilir miyim bu konuda? PC hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu bütçeye en iyisi bu sanırım Windows 10'lu olması önemliydi benim için. Extra öneriniz varsa açığım dostlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı 100W olan model yani en performanslı 3060 modeli değil (genelde ince kasalı laptoplara en performanslısı konulmuyor zaten). Ayrıca fazla ısınıyor diye yorumlar da görmüştüm bu model için ama zaten çoğu laptop fazla ısınıyor. Onun dışında 1 TB SSD kesinlikle çok büyük bir artı. Bence alınabilir.

Trendyol'da daha ucuz.

İndirim kampanyası var N11 de aynı fiyata denk geliyor. N11 de gün içinde teslimat var sanırım oradan alacağım.
Ekran kartı 100W olan model yani en performanslı 3060 modeli değil (genelde ince kasalı laptoplara en performanslısı konulmuyor zaten). Ayrıca fazla ısınıyor diye yorumlar da görmüştüm bu model için ama zaten çoğu laptop fazla ısınıyor. Onun dışında 1 TB SSD kesinlikle çok büyük bir artı. Bence alınabilir.

Kanka ağır oyunlarda tabii ısınıcak çok küçük alan sonuçta böyle notebook varilerde kaçınılmaz zaten. Çok araştırdım tüm laptoplarda aynı sıkıntı. Testlerine baktım bu bile benim işimi hayli hayli görür. Düşük olması fiyat açısında sıkıntı yaratmıyorsa benlik sıkıntı yok. Yorumun için teşekkür ederim.

Trendyol'da daha ucuz.

İnternetten almak hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu kadar parayı internetten harcamak ne kadar sağlıklı? N11 de mesela sıkıntı yaşar mıyım sizce?

Nihayet yarın alıyorum dostlar. Sizce N11'e güvenebilir miyim bu konuda? PC hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu bütçeye en iyisi bu sanırım Windows 10'lu olması önemliydi benim için. Extra öneriniz varsa açığım dostlar.

@Radeon RX 5500M hocam senin de birçok yorumunu okudum farklı farklı laptoplarda. Senin görüşün de önemli benim için. bu fiyat segmentinde nasıl bir laptop sence. %100 oyun odaklı kullanmayacağım çok oyun oynayan biri de değilim zaten. Oyun oynamanın dışında üniversitemde iş görsün şık dursun ve pili iyi olsun temel ihtiyaçlarım bunlar. Öneri ve fikirlerine açığım.

Son düzenleme:
İndirim kampanyası var N11 de aynı fiyata denk geliyor. N11 de gün içinde teslimat var sanırım oradan alacağım.

Kanka ağır oyunlarda tabii ısınıcak çok küçük alan sonuçta böyle notebook varilerde kaçınılmaz zaten. Çok araştırdım tüm laptoplarda aynı sıkıntı. Testlerine baktım bu bile benim işimi hayli hayli görür. Düşük olması fiyat açısında sıkıntı yaratmıyorsa benlik sıkıntı yok. Yorumun için teşekkür ederim.

İnternetten almak hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu kadar parayı internetten harcamak ne kadar sağlıklı? N11 de mesela sıkıntı yaşar mıyım sizce?

@Radeon RX 5500M hocam senin de birçok yorumunu okudum farklı farklı laptoplarda. Senin görüşün de önemli benim için. Bu fiyat segmentinde nasıl bir laptop sence. %100 oyun odaklı kullanmayacağım çok oyun oynayan biri de değilim zaten. Oyun oynamanın dışında üniversitemde iş görsün şık dursun ve pili iyi olsun temel ihtiyaçlarım bunlar. Öneri ve fikirlerine açığım.

Hocam seçtiğin laptop tüm ihtiyaçlarına uygun. Omen bu bütçede ki en portatif laptop zaten, hayırlı olsun.

Hocam aman dikkat edelim bu tür siteler dolandırıcı N11, GittiGidiyor, hepsiburada, Trendyol bunların hepsi dolandırıcı uzak durun tavsiyem çarşıdan Bi yerden yada mağazadan almak en kötü Amazon dan.

@Radeon RX 5500M hocam senin de birçok yorumunu okudum farklı farklı laptoplarda. Senin görüşün de önemli benim için. bu fiyat segmentinde nasıl bir laptop sence. %100 oyun odaklı kullanmayacağım çok oyun oynayan biri de değilim zaten. Oyun oynamanın dışında üniversitemde iş görsün şık dursun ve pili iyi olsun temel ihtiyaçlarım bunlar. Öneri ve fikirlerine açığım.
Bence kullanımınızdan biraz daha bahsederseniz herkes size daha sağlıklı öneride bulunabilir. Çok oyun oynamıyorsanız, sadece taşınabilir ve iyi bir pil ömrüne sahip bir laptop arıyorsanız HP Omen'dan size daha uygun seçenekler bulabilirsiniz.

Ben bu cihazı kullanıyorum hocam, cihazı ilk kurduğumda bazı oyunlarda işlemci 90 dereceleri gördü ama Windows güç ayarlarından işlemcinin sürekli agresif modda çalışmasını engelleyince (önce regeditten bir değerin değiştirilmesi gerekiyor, bundan sonra güç ayarlarında yeni bir ayar açılıyor, default olarak her zaman agresif konumda olduğu için onu kapatmak iyi oldu, vara yoğa işlemciyi full kullanmaya kalkmaması için) daha önce 90 ları gördüğü oyunlarda 80-82 lerden yukarı çıkmıyor.

Önemli olan satıcı, Trendyol'da da N11 de de satıcı aynı yukarıda verilen linklerde, GPN teknoloji, ben de onlardan aldım ilk gelen cihazda batarya arızası çıktığı için değişim yaptılar ikinci gönderdiklerinde bir sorunum yok. İletişimleri iyi olan bir firma, tabi bu benim ilk ve tek alışverişim kendilerinden.

Bence kullanımınızdan biraz daha bahsederseniz herkes size daha sağlıklı öneride bulunabilir. Çok oyun oynamıyorsanız, sadece taşınabilir ve iyi bir pil ömrüne sahip bir laptop arıyorsanız HP Omen'dan size daha uygun seçenekler bulabilirsiniz.

Ben bu cihazı kullanıyorum hocam, cihazı ilk kurduğumda bazı oyunlarda işlemci 90 dereceleri gördü ama Windows güç ayarlarından işlemcinin sürekli agresif modda çalışmasını engelleyince (önce regeditten bir değerin değiştirilmesi gerekiyor, bundan sonra güç ayarlarında yeni bir ayar açılıyor, default olarak her zaman agresif konumda olduğu için onu kapatmak iyi oldu, vara yoğa işlemciyi Full kullanmaya kalkmaması için) daha önce 90ları gördüğü oyunlarda 80-82'lerden yukarı çıkmıyor.

Önemli olan satıcı, Trendyol'da da N11 de de satıcı aynı yukarıda verilen linklerde, gpn teknoloji, ben de onlardan aldım ilk gelen cihazda batarya arızası çıktığı için değişim yaptılar ikinci gönderdiklerinde bir sorunum yok. İletişimleri iyi olan bir firma, tabii bu benim ilk ve tek alışverişim kendilerinden.

O satıcıyla alakalı değil hocam. Kutu kapalı geliyor çünkü. Satıcıdan beklentim düzgün kargolasın bir de iadede sıkıntı çıkarmasın baş tacı. Teşekkür ederim yorumun için.

Oyun da oynayacağım tabii ki ekran kartsız bir notebook düşünmüyorum. Hem oyun hem günlük kullanım.

Son düzenleme:
Hocam aman dikkat edelim bu tür siteler dolandırıcı N11, GittiGidiyor, hepsiburada, Trendyol bunların hepsi dolandırıcı uzak durun tavsiyem çarşıdan Bi yerden yada mağazadan almak en kötü Amazon dan.
Büyük şirketler dolandırıcı diyip, çarşıdan ne olduğu belirsiz ürünü önermek neyin kafası anlamış değilim.

Geri
Yukarı