n11’den RAM alınır mı?

yunuscelik

Decapat
Ben Corsair Vengeance DDR4 2 adet 8GB RAM alacağım ama şu an 320 TL param var. N11’de bu Ram 325 TL ama Vatan’da 360 TL civarı, N11’den almayı düşünüyorum ama güvenilir mi değil mi pek emin değilim. 40 TL biriktirmem için 2 hafta beklemem lazım. Bu parayı da baya uzun sürede biriktirdim okul harçlıklarımdan arttırarak, diğerini ise yaz tatilinde almayı planlıyorum.
Bekleyemememin sebebi de bilgisayarı henüz açamadım, bir tek RAM eksik ondan dolayı.
Var mı bu tür alışveriş yapan? Teşekkürler.

3EFB7271-8F20-41BE-B04E-05D21B0017EE.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Mağaza güvenilir gözüküyor. Zaten güvenli alışveriş yapılıyor.

N11'de satış mantığı şudur. Siz parayı N11'e yollarsınız onlarda satıcıya ürünü yollayın der. Satıcı ürünü yollar. Siz ürüne onay verirseniz ancak o zaman paralarını alabilirler.
Bu anlamda sizin para her daim güvencede.

Satıcıyı bilmiyorum ama n11'e güvenebilirsiniz en azından. 196 adet yorum gözüküyor ve 5 puan ortalama almış sizin ekran görüntünüzden gördüğüm kadarıyla. Yüzlerce kez onlarca farklı site ve satıcıdan internet alışverişi yapmış birisi olarak alınabilir gördüm ben.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı