N11'den verilen sipariş sürekli iptal ediliyor ve satıcı uygunsuz dil kullanıyor

MR. EKO

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar MuzmanStore diye bir satıcıdan 475 TL iken bir klavye aldım. Fiyatını 599 TL yaptı diye siparişimi onaylamayıp beni uğraştırıyor. İptal ettirmeye çalışıyor. Üstüne birde öyle şeyler yazıyor ki buyrun eklediğim resime bakın. Yazıştığımız her şeyi siliyor ama ben bunun ekran görüntüsünü yakaladım. Herkese kanıt olsun.

3c0fbd5a-9a1a-4ccd-90dc-1f2324cf0e4a.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar muzmanstore diye bir satıcıdan 475 TL iken bir klavye aldım. Fiyatını 599 TL yaptı diye siparişimi onaylamayıp beni uğraştırıyor. İptal ettirmeye çalışıyor. Üstüne bir de öyle şeyler yazıyor ki buyurun eklediğim resme bakın. Yazıştığımız her şeyi siliyor ama ben bunun ekran görüntüsünü yakaladım. Herkese kanıt olsun.

Eki Görüntüle 1856141

N11'e e-posta ile atin.

Arkadaşlar muzmanstore diye bir satıcıdan 475 TL iken bir klavye aldım. Fiyatını 599 TL yaptı diye siparişimi onaylamayıp beni uğraştırıyor. İptal ettirmeye çalışıyor. Üstüne bir de öyle şeyler yazıyor ki buyurun eklediğim resme bakın. Yazıştığımız her şeyi siliyor ama ben bunun ekran görüntüsünü yakaladım. Herkese kanıt olsun.

Eki Görüntüle 1856141

Hocam mahkemeye vermek için güzel bir sebep :)

Arkadaşlar MuzmanStore diye bir satıcıdan 475 TL iken bir klavye aldım. Fiyatını 599 TL yaptı diye siparişimi onaylamayıp beni uğraştırıyor. İptal ettirmeye çalışıyor. Üstüne bir de öyle şeyler yazıyor ki buyurun eklediğim resme bakın. Yazıştığımız her şeyi siliyor ama ben bunun ekran görüntüsünü yakaladım. Herkese kanıt olsun.

Eki Görüntüle 1856141

N11 üzerinden alışveriş yapmanı tavsiye etmem genellikle replika ürün satıyorlar Trendyol Veya Hepsiburada üzerinden alışveriş yapmalısın, belki de indirim kuponları çok güzel olduğu için tecih ediyorsun bilmiyorum ama gerçekten replika malda üzerlerine tanımam.

Arkadaşlar MuzmanStore diye bir satıcıdan 475 TL iken bir klavye aldım. Fiyatını 599 TL yaptı diye siparişimi onaylamayıp beni uğraştırıyor. İptal ettirmeye çalışıyor. Üstüne birde öyle şeyler yazıyor ki buyrun eklediğim resime bakın. Yazıştığımız her şeyi siliyor ama ben bunun ekran görüntüsünü yakaladım. Herkese kanıt olsun.

Eki Görüntüle 1856141
Mahkemeye verip 600 TL'den kat kat fazlasını alırsın ama uğraşmak lazım :D

Eki Görüntüle 1856141
Satın alımını iptal et, sonra gidip hakaret davası ve tazminat davası aç. Silmekle olmuyor o işler. N11 tarafından bunların logları tutuluyordur.

Geri
Yukarı