Nagas Güç Kaynağı Yanık Kokusu

KomandoEmre42

Kilopat
Daha fazla  
Gün geçmiyor ki yeni yeni problemler ortaya çıkmasın, daha önce farenin teklemesi ile bir arıza yaşamıştım onu atlattım bu sefer de yanık kokusu ile karşı karşıyayım. 2 haftadır güç kaynağından koku geliyor ki ilk 2-3 gün koku hissedilmeyecek kadar azdı, 3. günün sonrasında koku sanki ormanda ateş yakmışcasına arttı ve 1.5 haftadır böyle devam etmekte, fare konusunda bahsetmiştim üniversite kazandığımı ve taşınacağımı, taşındıktan sonra kasayı temizlemeyi düşünüyordum (kokular başladıktan 1 hafta sonra taşındım ve temizledim, özellikle fan cızırtıları vardı) fakat temizlenmiş olmasına rağmen şiddetli şekilde koku artarak gitmekte. Kasanın markası Nagas ve içerisinde Nagas'ın 12V 370Watt'lık PSU'su bulunmakta (kasayı alalı 6 sene olmuştur). Uzun lafın kısası çözümü var mıdır, yeni PSU almalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözümü PSU'yu yangın çıkartmadan ve diğer bileşenlere zarar vermeden değiştirmek.
Yeni ürünü de kaliteli almak.

Bütçe ve sistem belirtin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı