Nakil sonrası hız düşmesi

Ali koray kara

Centipat
Taşınmadan önce ki yerde alt yapı 8 Mbps destekliyordu ben 6 Mbps alabiliyordum. Taşındıktan sonra hızımın artacağını düşünürken 2 Mbps'ye düştü. 0, 5 upload var. Sorunu nedir acaba?

Alabileceğiniz hız, hizmet sağlayıcınız tarafından kullandığınız tarifeye bağlı olarak alabileceğiniz maksimum hızı ifade eder. Alt yapınız desteklemiyorsa, sizin kullandığınız tarife 8 değil, 80000 olması bile anlamsız kalacaktır.

Altyapı daha kötü olabilir.

Alabileceğiniz hız, hizmet sağlayıcınız tarafından kullandığınız tarifeye bağlı olarak alabileceğiniz maksimum hızı ifade eder. Alt yapınız desteklemiyorsa, sizin kullandığınız tarife 8 değil, 80000 olması bile anlamsız kalacaktır.

Altyapımın kötü olduğunu sanmıyorum ama bilmek istiyorum.Nereden öğreneceğim acaba? Türk Telekom'un alt yapı testinde hipernet destekledigini gördüm ama benim internetim Vodafone.

Dosya Ekleri

• HG531s V1 - Google Chrome 14.03.2020 18_26_57.png
    HG531s V1 - Google Chrome 14.03.2020 18_26_57.png
    35,9 KB · Görüntüleme: 31
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı