Nakille gidilen okula geri dönme

benkimimbilmem

Hectopat
Şimdi ben A lisesindeydim o liseden B lisesine nakil oldum. Eski liseme geri dönüş yapabilir miyim nakille? 9. sınıfım bir fark olacaksa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olabiliyorsun diye biliyorum. Bir arkadaş aynen senin dediğini yapmıştı. Geldi ve geri döndü. Sorun yaşadığını da duymadım. Ama tavsiyem bundan sonra karar verirken fevri karar vermek yerine düşünüp taşınarak karar vermen yönündedir. Çünkü her kararın telafisi olmuyor hayatta malesef.

Senin dediğin şeyi 7 sene önce yapmıştım. 1 hafta farklı okulda okuyup geri dönmek isteyip nakil aldım kendi kontenjanıma kendim girdim. Yalnız şöyle bir şey de var ortalamanın üstü bir lisedeysen başkaları da nakil isteyecektir.

Olabiliyorsun diye biliyorum. Bir arkadaş aynen senin dediğini yapmıştı. Geldi ve geri döndü. Sorun yaşadığını da duymadım. Ama tavsiyem bundan sonra karar verirken fevri karar vermek yerine düşünüp taşınarak karar vermen yönündedir. Çünkü her kararın telafisi olmuyor hayatta malesef.
Haklısın ben istemiyordum zaten. Annem baya bişiler demişti bende o sırada düşünmeden "Tamam yap ya." dedim. Okulumuda seviyorum şuan ki baya iyi alıştım ortam iyi falan işte. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı