Namso-Gen nedir?

ShadowFighter

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Arkadaşım Namso-Gen diye bir site söyledi bana okuldayken. Sanırım kredi kartı falan veriyormuş. Güvenli midir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım Namso-Gen diye bir site söyledi bana okuldayken. Sanırım kredi kartı falan veriyormuş. Güvenli midir acaba?
Kredi kartı vermiyordur, BIN veriyordur. Ayrıca bu çok ciddi bir suçtur. Forumda illegal içerik sorulması yasak.

Ayrıca milletin kredi kartını/kartın BIN bilgilerini paylaşan bir site ne kadar güvenli olabilir?

O arkadaşlarınıza da söyleyin iki kod yazınca hacker olunmuyor. Bizim sınıfta da var bu tiplerden.

Son düzenleme:
Kredi kartı vermiyordur, BIN veriyordur. Ayrıca bu çok ciddi bir suçtur. Forumda illegal içerik sorulması yasak.

Ayrıca milletin kredi kartını çalıp paylaşan bir site ne kadar güvenli olabilir?

O arkadaşlarınıza da söyleyin iki kod yazınca hacker olunmuyor. Bizim sınıfta da var bu tiplerden.
Kredi kartı çalıp paylaşmıyor. BIN olayları var.

Yazımın başında yazdım zaten bunu.
Sonradan yanlış bilgi verdiniz? Onu düzelttim.
Belirtmiş olsanız bile.
Yazımın başında yazdım zaten bunu. Sonradan yazdıklarım biraz caydırıcı olması içindi.
Caydırıcı olması için olsada, yanlış bilgi vermeyin.
Aslında, kendisi genellikle servislerin ücretsiz denemelerini elde etmek için kullanılıyor. Sadece Luhn adlı bir algoritma ile rastgele sayılar üretiyor. BIN vermiyor. Ve de illegal.
Siz Namso-Gen'den BIN almıyor, varolan BIN yazıyorsunuz. Yani Namso-Gen'den BIN vs. alınmıyor. Bunu da düzeltelim.
@ShadowFighter

Son düzenleme:

Geri
Yukarı