Amazon parayı iade etmiyor

Blondie

Decipat
Makaleler
1
21 Haziran'dan beri iptal ettiğim ürünün parasının iade edilmesini bekliyorum. Müşteri hizmetlerine yazıyorum kaç seferdir 7-10 gün içinde edilir deyip geçiştiriyorlar kırkı çıkacak neredeyse be birader ne 7-10 günü? :D sanal kart ile almıştım o yüzden mi bu kadar geç iade ediliyor acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon iade etmiştir, bankanız parayı kartınıza yansıtmıyordur. Amazon, 7-10 gün süreyi bankanızın size iade edilen bakiyeyi bankanızın size yansıtma süresi olarak söylüyor Amazon'un bir suçu yok bu durumda. Bankan ile iletişime geç.

Hangi bankanın sanal kartıyla aldınız? Amazon'un iade konusunda sorun çıkardığını ilk defa duyuyorum ki sorun olacağını zannetmiyorum.

Hem bankanız hem Amazon ile iletişime geçin, hallederler.

Amazon'un yurtdışı sitelerini 10 seneye yakındır kullanıyorum. Amazon Türkiye'yi ilk açıldığındaan beri kullanıyorum. Her ay 5000-6000 TL'lik alışverişlerim oluyor.

En ufak sıkıntıyı ilk alışverişimden bu yana yaşamadım, yaşatmazlar. İletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Amazon böyle bir sorun yaşatmaz, Akbank saldırı altında eğer Akbank üzerinden alışveriş yaptıysanız normaldir. Bankanızla iletişime geçin diğer durumlarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı