Nanokatalog Alışveriş Deneyimi

uNt0ucHabLes

Kilopat
Daha fazla  
31 Ocak'ta Nanokatalog'dan Corsair Vengeance LPX 8 GB 3000 MHz RAM satın aldım. Sistemim halihazırda çalışır olduğu için 5-7 iş günü olarak belirtilen tedarik süresini pek önemsemedim açıkçası.
Ürünün durumunu öğrenmek için geçtiğimiz hafta salı günü canlı destek ile iletişim kurduğumda "Bugün yurt dışından yola çıkacak, en geç pazartesi günü elinizde olur." diye bilgi aldım. Cuma günü tekrar sorma ihtiyacı hissettim; "Sevkiyat bugün yola çıktı, hafta içi size ulaşmış olur." dediler. Bugün tekrar aradığımda ise geçen hafta gelen sevkiyattaki ürünler benden önce sipariş veren müşterilere gönderilmiş. Benim sipariş bu hafta yeni sevkiyatta gelecekmiş. Bunun üzerine iade talebi oluşturdum. Konuyu açmaktaki sebebim, bu siteden alışveriş yapacak arkadaşların ürünün ulaşma süreci ile ilgili bilgi sahibi olup, mağdur olmamaları. İyi Sosyal'ler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Stok durumunu sorup öyle sipariş verebilirsiniz. Ucuza ürün almaya kaçıyorsunuz ama dezavantajlarını göze almıyorsunuz. Şikayetlik bir durum göremedim ben.
İlk GTX10XX serisi çıktığında 1300TL'ye MSI GTX1060 Gaming almıştım nanokatalogtan 1 haftada gelmişti. Türkiye fiyatı 1600+TL'idi.

Şikayet edecek bir mağduriyet yaşamadım zaten. Sadece alışveriş yapacak arkadaşların karşılaşabilecekleri durumda ilgili fikir sahibi olmalarını istedim.
Edit: Az önce firma bana iletilen bilgide bir yanlışlık olduğunu, ürünü hala satın almak istersem ürünün cuma gününe kadar bana ulaştırılacağını söylediler...

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı