Nanokatalog.com güvenilir mi?

Nanokatalog güvenilir mi?

• Kesinlikle güvenilir.

Oy: 74 18,9%
  • Hayır değil.

Oy: 48 12,3%
  • Fikrim yok.

Oy: 200 51,2%
  • Güvenilir gibi.

Oy: 69 17,6%

• Oy verenlerin toplamı
    391
Buradaki güvenilir gibi yorumları gördükten sonra bin lira tutarında ram aldım. Almak için ilk önce yerlerine gittim herhangi bir teknoloji mağazasına benzer bir hali yok normal dükkan içeride yurt dışından getirdikleri 3-5 parça var. Ram'i sipariş verirken 5-7 iş günü içerisinde en geç gelir dediler. Siparişin üstünden 10 iş günü geçti hala tedarik sürecinde yazıyor. Perşembe günü aradığımda ürün gümrükte yarın gelecek kargolayacağız vs. diyorlardı bugün Salı oldu arıyorum hala ürün gümrükte yarın gelecek kargolayacağız diyorlar. Bu arada müşteri desteği yerin dibinde desek yeridir, 10 defa arıyorsun açmıyorlar. Hatta bir seferinde 5-6 kez aradım açmadılar aramaya devam ettim 2 kez telefonu açıp cevap vermeden geri kapattılar. Gerçi dükkanlarına gittiğimde de telefonlar çalıp duruyordu çalışanın birisi de şu telefonlara bakmayacaksanızda kapatın çalıp durmasın diyordu. 50-100 fazla verin adam gibi bir mağazadan gidip alın ürününüzü, 150 lira ucuz olsun diye buradan siparişledim 5-7 iş gününde en geç gelir demelerine güvenerek 15 gün oldu hala ortada yok.

3 hafta önce Gskill Trident Z RGB 3200 Mhz sipraişi verdim, sitede tedarik ürünü 5-7 gün içinde ellerine ulaşacağı yazıyordu. Siparişimden sonra 6 iş günü içerisinde ellerine geldi ve bana da hamen yolladılar. ' gün sonra kargo elime ulaştı. Hem telefonu açtılar hem de ilgili davrandılar. Fiyatı da piyasadan daha uygundu. Demek ki memnun olmayan arkadaşın kötü gününe denk gelmiş. Ben kesinlikle tavsiye ederim.

Ben yeni parçalar almayı düşünüyorum. Nanokatalog'ta araştırdığıma göre diğer çoğu sitelere göre daha ucuz. Bildiğime göre merkezleri Avrupa'da. Ürünlerini ise Yatay ithalat denen bir yolla getiriyorlar diye biliyorum. Yatay ithalat ile getirince de ürünlerde sigorta olmuyor. Yani benim asıl sorum. Nanokatalog güvenilir mi? Sigortası ürün almak mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yeni parçalar almayı düşünüyorum. Nanokatalog'ta araştırdığıma göre diğer çoğu sitelere göre daha ucuz. Bildiğime göre merkezleri Avrupa'da. Ürünlerini ise Yatay ithalat denen bir yolla getiriyorlar diye biliyorum. Yatay ithalat ile getirince de ürünlerde sigorta olmuyor. Yani benim asıl sorum. Nanokatalog güvenilir mi? Sigortası ürün almak mantıklı mı?
Bizzat kendim 6 ay öncesinde pc topladım. Alacağın şeylerin hepsini tek tek stok sorgusu yapıp sipariş ver. Aksi takdirde bayağı beklersin

Güvenilir, fakat satın almadan önce canlı destekten stok kontrolü yaptır, ona göre sipariş ver... Zira stok kontrolü yaptırmaz isen, kargon çok geç geliyor, yaptırır isen ertesi gün veya 2 gün sonra eline ulaşmış oluyor...

Güvenilir bir firmadır. Fiyatları, ürünleri yurtdışından temin olduğu için piyasaya göre biraz daha iyidir. Ancak sipariş vermeden önce stok sorgulamasını mutlaka telefon ile yaptırın. Çünkü stok yok ise uzun bir bekleme süresi ile karşılaşabilirsiniz. Bu konuda dikkatli olun. Tek şikayet neredeyse bu konuda oluyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı