Nanokatalog İndirimli RX 500 Serisi Ekran Kartları

%99 ihtimalle geliyor ürünler. :D

Eki Görüntüle 233643

Kent şeker reklamlarında evlerinin camından bakıp bayramda çocukları/torunları ziyarete gelsin diye bekleyen dedeler/nineler gibi hissediyorum kendimi. Bakalım bu bayram ekran kartımız gelecek mi? :D
Bende görüştüm bugün gelecek ürünler arasında dedi ama net konuşmadı benim temsilci. Gelir gelmez göndericez dedi, dedi, dün de dedi.......

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizin ürünler daha gelmedi mi ya[emoji23] Biz kurulum, sürücü ne varsa yükledik oyun testlerinide çektik yayına hazırlanıyoruz :) (Şaka mahiyetli söylenmiştir.)

Sizin ürünler daha gelmedi mi ya[emoji23] Biz kurulum, sürücü ne varsa yükledik oyun testlerinide çektik yayına hazırlanıyoruz :) (Şaka mahiyetli söylenmiştir.)
Her gün bugün gelecek diyorlar, MSI aldığımız için mi nedir, uzatıyorlar süreci.

Ekran kartı olmasa da başka ürün almıştım. Bugün 8 gün oldu aradım yine aynı cevap. İptal ettim bakalım para iadesi ne zaman olacak? Bana pek güven vermedi alırken dikkat edin derim.

Tüm bu konuşmalardan sonra bana pek güven vermedi bu nanokatalog. Umarım bir an önce alırsınız kartlarınızı.

Usta siz şakamısınız ya 440 TL'ye RX570 alıyorsunuz birde burda adamlara sallıyorsunuz verin begenmediyseniz bana 440 tl'den sonra gidin istediğiniz modeli alın 1000tlden / Nanokatalogdan Kulaklık aldım Kraken 7.1 chroma hışırtı geliyordu gönderdim yenisi geldi adamlar güvenilir

Usta siz şakamısınız ya 440 TL'ye RX570 alıyorsunuz birde burda adamlara sallıyorsunuz verin begenmediyseniz bana 440 tl'den sonra gidin istediğiniz modeli alın 1000tlden / Nanokatalogdan Kulaklık aldım Kraken 7.1 chroma hışırtı geliyordu gönderdim yenisi geldi adamlar güvenilir
Biz güvenilir demedik. Formu iyi okuyun. Aldığımız fiyat güzel. Ancak istediğimiz model değil. Olsaydı güzel olurdu ama değil olsun değişen bir şey yok. Nano halâ güvenilir. Aksini iddia eden yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı