Nanokatalog müşteri hizmetleri nasıldır?

brkdnmz

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Antalya/İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yakın zamanda bir bilgisayar toplayacağım, bilenler bilir. Bütün bileşenleri @Neko (Neko) doğrultusunda Nanokatalog'dan yapmayı tercih ettim. Ama son zamanlarda internetten "Nanokatalog nasıl?" diye aratıp baktığımda pek olumlu sonuç görmüyorum. Bazıları demiş "Ürünün özelliklerinde 'stoktan hızlı sevkiyat' yazsa bile bana birkaç haftada geldi.", bazıları demiş "Ürünün tedarik süreci 5-7 iş günü olmasına rağmen birkaç hafta, hatta neredeyse 1 ay bekledim, bu süreçte müşteri hizmetleri o kadar iyi değildi, sonuç olarak memnun değilim.". Bu insanların bahsettiği konular doğrultusunda, giderek güvenim azalmaya başladı. Yakın zamanda buradan büyük alışveriş yapan oldu mu hiç? Bu arada benim yapacağım alışveriş 7000 TL tutuyor, ki bu çok büyük bir bütçe, bence. Ayrıca, sitenin online chat'inde bazen çok geç cevap veriliyor, bayağı bir süre cevap bekliyorum. Bazen hiç verilmiyor, çıkıyorum. Ama ısındığım bir eleman var orada, o da her zaman müsait olmuyor. Konu hakkındaki fikirlerinizi alabilir miyim? Çok önemli şu an benim için.

Ben olsam, gider Sinerji'den alırdım. Ne Vatan Bilgisayar gibi kazık, ne de Nanokatalog gibi müşteri hizmetleri kötü.

Neden ayıp olsun? Siz müşterisiniz. İstediğiniz yerden alırsınız. Kimse babanızın oğlu değil ve size zorla ürün aldırtamaz.
Sağ olun bu yorumunuz için, içimi rahatlattınız biraz. Gaming X Plus alabilirim o zaman ya. Bazı istediğim parçalar da yok ama sinerji'de.

@Paradoks Hocam hala memnuniyetsizlik yaşıyor musun?

Sana 5 iş günü içerisinde ulaşacaktır, tabii ki Amazon.com'un kendi sattığı ürünlerde. Diğer satıcılar hakkında yorum yapamam, iki güne gelir dersem de bir aya gelirse sen bana söversin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı