Nanokatalog müşteri hizmetleri nasıldır?

Sana 5 iş günü içerisinde ulaşacaktır, tabii ki Amazon.com'un kendi sattığı ürünlerde. Diğer satıcılar hakkında yorum yapamam, iki güne gelir dersem de bir aya gelirse sen bana söversin.
Bu forumda söven sınırsız ceza yer hocam, öyle bir şey olmaz. :D

Hocam ben pazartesi günü gittim, gitmez olaydım. Satış yapan kişi çok acemi bir şahıstı. Seçtiğim çoğu ürün stokta yokmuş. Onu geçtim, ekran kartı olarak 3 çeşit görebildim. Stokta var dedikleri ekran kartı stoktan çıkmadı. RAM konusunda işkence çektim. Neredeyse hiç ram yok stokta olarak. Bende üç farklı siteden topladım.

Hocam ben pazartesi günü gittim, gitmez olaydım. Satış yapan kişi çok acemi bir şahıstı. Seçtiğim çoğu ürün stokta yokmuş. Onu geçtim, ekran kartı olarak 3 çeşit görebildim. Stokta var dedikleri ekran kartı stoktan çıkmadı. RAM konusunda işkence çektim. Neredeyse hiç ram yok stokta olarak. Bende üç farklı siteden topladım.
Stoğu geçtim ben. Tedarik süresini işin içine katıyorum, buna katlanabilirim de. Ama asıl sıkıntı işte, belirtilen 5-7 gün içinde tedarik ediliyor mu ürünler?

Siz buradan alışveriş yaptınız mı hiç?
Alışveriş yapmadım ama yapmayı düşünüyorum. Amazon.com doğrudan Türkiye satışlarını hedeflemiyor, Amazon.de daha çok avrupa pazarına hitap ediyor. Amazon.de'de Türkçe dil desteği mevcut. Ama ne hikmetse Almanya sitesinde ürünlerin çoğu Türkiye'ye kargolanamıyor.

Stoğu geçtim ben. Tedarik süresini işin içine katıyorum, buna katlanabilirim de. Ama asıl sıkıntı işte, belirtilen 5-7 gün içinde tedarik ediliyor mu ürünler?
Stokta yok ise stoğa gelmesini bekleyeceksin, bu da 5-7 günü uzatıyor işte.

Yapmayın ya.

Hocam siz siz olun İnventus, Sinerji, Teknobiyotik' den toplayın. Ben üç gün gidip geldim oradaki eleman ekran kartı var dedi ve inandım, pazartesi gittim stokta yok kutu boş. Sonra direk sabah iptal ettirdim sistemi. NZXT S340 Beyaz modeli stokta var gözüküyordu, stoktan çıkmadı.

Hocam siz siz olun İnventus, Sinerji, Teknobiyotik' den toplayın. Ben üç gün gidip geldim oradaki eleman ekran kartı var dedi ve inandım, pazartesi gittim stokta yok kutu boş. Sonra direk sabah iptal ettirdim sistemi. NZXT S340 Beyaz modeli stokta var gözüküyordu, stoktan çıkmadı.
Benim için stokta olup olmaması önemli değil, yeter ki sipariş ettiğim günden sonraki 15-20 gün içerisinde ürünlerin elimde olması. Bunu yapabileceklerine biraz inanıyorum aslında. Gönül ister ki 10 gün içinde olsun, ama 20 güne de razıyım.

Hocam 1-7 gün arası diyor ama bilemiyorum karar yinede sizin. Bende şimdi siparişleri verdim. İnşallah bu hafta elime ulaşacak ürünler. İnventus, Sinerji ve Teknobiyotik' den aldım parçaları. Bir sıkıntı olursa yine bildiririm size.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı