Nanokatalog Orijinal Kutusuz Ürün Gönderiyor

Yusuf Tan

Hectopat
Makaleler
1
4-5 ay önce bu siteden EVGA 500W güç kaynağı almıştım fakat anakartımın ses sürücüsünü ve ekran kartımı fırınladıktan sonra bir sorun olduğunu anladım ayrıca yükteyken ötüyordu. Garanti kapsamında yenisiyle değişim kararı verildi fakat stoklarında olmadığı için 35 gün kadar bekledim en sonunda iade alıp üstüne az bir şey daha ekleyip aynı siteden BeQuiet 550w güç kaynağı aldım. Dün geldi kargodan paketlemesi güzeldi fakat kutuyu bi açtım, sadece güç kaynağı vardı içinde. Orijinal kutusu yok, güç kablosu yok doğal olarak garanti kağıdı bile yoktu. Resmen güç kaynağını orijinal kutudan çıkarıp karton kutuya koyup yollamışlar. Ürünün özelliklerinde de belirtilmemişti. Bugün durumu bildireceğim bir daha iade işleriyle uğraşmak istemiyorum, bana sadece garanti sağlasalar yeter. Sonuç olarak arkadaşlar yurt dışı markalarını uygun fiyatlı getiren bir firma ama mümkünse almayın buradan. Şu an gidip de en başta Thermaltake almadım diye pişmanım. 10-20 lira ucuza yurt dışı malı alacağım diye uğraşıp duruyorum ve sonuç bu.
Okuduğunuz için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı