Nanokatalog Para İadesi Yapmıyor

EL.PATRON

Hectopat
Bu siteden 15-07-2018 tarihinde ekran kartı, kablo dönüştürücü ve kulaklık aldım.

Her mesaj atmamda uçak gelmesi, yok listeye yeni ekledik yok disbiratör sorunu yaşadık diye beni sürkeli oyaladılar ben de
26-07-2018 tarihinde iptal ettirdim ürünleri. Mesaj attığımda sözde 1-5 günü iade edilir dediler ve hala para iadesi yapılmadı.

Geçen hafta pazartesi yazdığımda bu hafta kesin yatırıyoruz dediler bu haftasonu cumartesi mesaj atıp sorduğumda finansla şu an iletişime geçemiyoruz pazartesi yazın dediler.

Pazartesi mesaj attım dediler ki çarşamba günü kesin yatıtıyoruz geçen hafta panelde sorun vardı bu çarşamba yatıracağız dedediler tabiki ortada para yok yine yatırmadılar.

Ben bunlardan şikayetçi olmak istiyorum paramı nasıl alabilirim ? Yardım edeceklere şimdiden teşekürler.

Sipariş zamanı
15.PNG

İptal zamanı
16.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Nanokatalog.com gibi satıcılar iade talebi sonrası aynı gün iade yapmıyorlar. Belli bir iade süreci var.
Ortalama olarak bir hafta ile on gün içerisinde iade yapılır. Ancak nanokatalog.com bu süreyi ortalama olarak iki hafta tutuyor internette gördüğüm bilgiler üzerine.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı