Nanokatalog Para İadesi Yapmıyor

Yarın yatırmazlarsa şikayet edebilirsin.
Tüketici hakem heyetine değil mi ?
Nanokatalog.com gibi satıcılar iade talebi sonrası aynı gün iade yapmıyorlar. Belli bir iade süreci var.
Ortalama olarak bir hafta ile on gün içerisinde iade yapılır. Ancak nanokatalog.com bu süreyi ortalama olarak iki hafta tutuyor internette gördüğüm bilgiler üzerine.
Önceki ayın 26 'sında iptal ettirdim şuan ayın 9 'u dediğin gibi oyuyolar hala mesaj attım gene 1-3 iş günü dediler bu 1-3 iş gününde de yatmassa şikayet edecem.
2 haftadan fazla sürdü. Seninde muhtemelen önümüzdeki hafta başında falan yatar. Ama sürekli canlı desteğe talepte bulun hızlandırın falan de
Ne zaman yazsam talebinizi finansa illetik diyolar şu zaman yatacak diyolar. Bugünde aynısını dediler 1-3 iş günü sonrasına yatacakmış sözde.

Yazık olmuş o süre içinde ben olsam delirirdim gerçekten.
Onların yüzünden alacağım ekran kartını alamadım o zaman GT 1030 480 TL 'di sonra iptal ettirdim para bulup 750- 800 TL civarı GTX 1050 alacaktım para iadesi yapmadılar yaptıklarındada dolar fırlamıştı yanlış hatırlamıyorsam o zaman 6.99 'a kadar çıkmıştı. GTX 1080' i 400 Tl 'ye satsalar almam artık o siteden.

Onların yüzünden alacağım ekran kartını alamadım o zaman GT 1030 480 TL 'di sonra iptal ettirdim para bulup 750- 800 TL civarı GTX 1050 alacaktım para iadesi yapmadılar yaptıklarındada dolar fırlamıştı yanlış hatırlamıyorsam o zaman 6.99 'a kadar çıkmıştı. GTX 1080' i 400 Tl 'ye satsalar almam artık o siteden.
Ben de her defasında oradan alışveriş yapmayın 200 TL fazla verip hepsiburada.com dan yapın diyorum. Ama bazı kişiler herhalde onların adamı hep kızıyorlar yermeye çalışıyorlar beni. Ama her defasında almayın uyarımı yapacagım her konu da.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı