Nanokatalog Ürün Tedarik Sürecinde Sorunu

Wextor

Decapat
Merhaba Nanokatalog adlı alışveriş sitesinden 391 TL olan anakartı 3 taksit aldım, fakat 6 gündür tedarik sürecinde. İnternette araştırdığımda olumlu olumsuz bir çok yorum var, kafam iyice karıştı. Akıl verebilecek var mı? Kimisine ürün gelmiş, kimisine gelmemiş. Site güvenilir mi onu söyleyin yeter. Ürün elime ulaşır mı?

Ürün gelir de Nanokatalog'dan ürün almadan önce ertesi gün gelmeyeceğini bilmeniz gerekirdi. Bu hem en ucuza alayım hem de ertesi gün elimde olsun düşüncesinden çıkmanızda fayda var.

Site güvenilirdir fakat ürün stoklarında yoksa gelmesi uzun sürüyor. Benim RAM'im 20 günde gelmişti ki bence yine iyi bir süre.

Arkadaşım oradan kasa aldı. 40 gündür bekliyor. Ürün gelmesine gelir ama ne zaman geleceği konusunda burada kimse net bir şey söyleyemez.

Burak 5-7 gün içinde tedarik edilir dediler 7 gün oldu yazıyorum şimdi de henüz çıkışı olmadı bizimle haftaya çarşamba-perşembe tekrar iletişim kurun diyorlar bu anlayamadım gitti keşke AliExpress gibi takip sistemleri olsa da içimiz rahat etse

o site ürünleri yurt dışından getiriyor. Aceleniz varsa sipariş vermeden önce arayıp stok sormanız gereklidir. Yoksa 1 aya yakın beklersiniz.

o site ürünleri yurt dışından getiriyor. Aceleniz varsa sipariş vermeden önce arayıp stok sormanız gereklidir. Yoksa 1 aya yakın beklersiniz.

Her seferinde alışveriş yapmadan önce forumlarda kontrol ederdim ama bu sefer etmeden satın aldık bekleyecez bakalım 7 gün oldu daha

Umarım fazla bekletmez. Biz kasayı ne zaman sorsak bu haftaki sevkiyatta sizin ürün yok diyorlar. Kasa kendisi ayaklanıp yola çıksa şimdiye varmıştı.

Umarım fazla bekletmez. Biz kasayı ne zaman sorsak bu haftaki sevkiyatta sizin ürün yok diyorlar. Kasa kendisi ayaklanıp yola çıksa şimdiye varmıştı.

Bana haftaya çarşamba tekrar bağlanın dediler bakalım ne olacak neyin peşindeler onu da anlamadık dürüst olsalar bu kadar sinir etmezler hayırlısı bakalım herşey tamam bi anakart eksik öğrenciyim inşallah haftaya gelir bi ümit:(

Dürüst olmamaktan ziyade muhatap olduğumuz müşteri temsilcisi de net bir şey bilmediğinden yuvarlak cevaplar veriyor. Tabi bu da bizim için çok can sıkıcı. İnşallah sizi de çok bekletmezler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı