Nanokatalog tedarik sürecinde sorunu

SensationWhite

Hectopat
27.08.2019 tarihinde nanokatalogdan 3 adet fan siparişi vermiştim. 53 gün oldu hala tedarik sürecinde yazıyor. Fanları tekrardan satın almak istediğimde stokta görünmüyor, gelince haber ver seçeneğinden başka bir seçenek yok. Yani satın alamıyorum. Canlı destek her zamanki gibi pazartesi günü net bilgi verebiliriz dedi, 10 defadır söylediği gibi. Dolandırıldığımı düşünmeye başladım. Sizce ne yapılmalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünleri yurtdışından getirdikleri için sıkıntı oluyor. Fiyatı uygun diye tercih ediliyor, ama 50,100 TL fazla verip sağlam firma ile iş yapmak daha iyi. Bir dahakine ürün almadan ellerinde var mı sorun.

27.08.2019 tarihinde nanokatalogdan 3 adet fan siparişi vermiştim. 53 gün oldu hala tedarik sürecinde yazıyor. Fanları tekrardan satın almak istediğimde stokta görünmüyor, gelince haber ver seçeneğinden başka bir seçenek yok. Yani satın alamıyorum. Canlı destek her zamanki gibi pazartesi günü net bilgi verebiliriz dedi, 10 defadır söylediği gibi. Dolandırıldığımı düşünmeye başladım. Sizce ne yapılmalı?
Öncelikle geçmiş olsun inşallah en kısa sürede elinize ulaşır. Nanokatalogla problem yaşayan çok insan var, siz sipariş verdiğiniz zaman onlarda yurt dışından sipariş veriyor. Kapalı kanallar gibi ama açık olarak hizmet vermeye çalışıyor ve eline yüzüne bulaştırıyor, bir stokları yok, varsa da baya dar. Acil ihtiyacınız yoksa fanlara müşteri hizmetlerini sıkıştırmaya devam edin, pazartesi bir haber gelmezse para iadesi isteyin bence.

Tanesi 140 TL idi ben 3 tanesini 180 TL'ye almıştım. Geç de olsa geleceğini biliyordum. Benim kafamı karıştıran şey artık bu ürün temin edilemediğinden satılamıyor. Benim ürünüm de hala tedarik sürecinde göründüğü için acaba beni oyalıyor olabilirler mi bunun cevabını arıyorum.
53 gün durduğunuz kabahat.
21 gün askerlikten dün geldim. Siparişi iptal edince de paranın geri yatmasının 2-3 ay sürdüğü durumlar olmuş. Bir de bunun için beklemek istemediğimden iptal istemedim henüz.
En geç Cuma gününe kadar kargoya verileceği bilgisini aktardılar. 60 günü geçmiş olacak ama olsun 430 liralık ürünleri 185 liraya satın aldım. Bir daha asla ellerinde bulunmayan ürünü satın almam . İlginiz için teşekkürler.

Son düzenleme:
Bende bir bilgisayar kasası siparişi vermiştim, bugün 38. günü her gün canlı desteğe yazı yazmaktan yoruldum. Habire bu hafta gelecek diyeyip beni oyaladılar şimdide cuma günü gelicek diyorlar. Gerçekten çok rezalet bir firma ürünün sağlam geleceğindne şüpheliyim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı