Nanokatolog 2019 Kasım siparişim hala tedarik sürecinde

batuhan3707

Hectopat
Tam olarak hatırlamıyorum ama sanırım 2018 yılında güvenli olduğuna dair bir yazı okumuştum. O yüzden alırken pek tereddüt etmedim. Türkiye'de stoğu bitmiş olan bir mouse pad aldım 156 TL'ye 2019'un kasım ayında. Hala tedarik sürecinde yazıyor. Paramı geri alabilir miyim acaba, bir bilgisi olan var mı?

Forumda son zamanlarda takılmadığınızı düşünüyorum. Nanokatolog maalesef iflas etti. Siparişlerin gönderilmediği ile ilgili bir çok haber görebiliyorsunuz. Forumda parasını geri alan bir arkadaş mevcuttu. Araştırırsanız konuyu bulursunuz.

Tam olarak hatırlamıyorum ama sanırım 2018 yılında güvenli olduğuna dair bir yazı okumuştum. O yüzden alırken pek tereddüt etmedim. Türkiye'de stoğu bitmiş olan bir mouse pad aldım 156 TL'ye 2019'un kasım ayında. Hala tedarik sürecinde yazıyor. Paramı geri alabilir miyim acaba, bir bilgisi olan var mı?
En son battığı söylendi. Şubeyi boşaltıp gitmişler herhalde. Parayı geri almanız zor. Giden 150TL için bir bardak soğuk su iç derim.
Bunu da bırakayım. İncelersiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı