Nanokatolog güvenilir mi?

Anladım yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim.
Sorun yaşamayanlar güvenilir diyor ben 1 kez 3 ürün aldım deneme amaçlı ve 1 ürün eksik geldi sormasan yada arkasını aramazsan umurlarında olmuyor. stokta olmayan ürünleri stokta gösterebiliyorlar, benim gelmeyen üründe olduğu gibi. sorunca da sizden önce biri aldı yalanını uyduruyorlar. neyse gelmeyen ürünü 15 gün bekledim gelmeyince iptal ettim para iadesi ertesi gün yapılacak dediler sonra parası fazla değil diye arkasını aramadım 3 ay sonra tesadüfen öğrendim ki iade olmamış özür falan unutulmuş deyip yolladılar kısaca ben alışveriş yapmam çok arkasını aramak gerek sorun olduğunda.

Son düzenleme:
Gayet güvenilir bir firma. Ama önceki açılan konularda da belirttiğim gibi, lütfen alış-veriş yapmadan stok sorgulaması yapın. Çünkü sitede var görünen bazı ürünler stokta olmuyor. Bu firma ürünlerini yurtdışından temin ettiği için stok olmayan ürünü alırsanız uzun bir tedarik bekleme süresi ile karşı karşıya kalırsınız.

Sorun yaşamayanlar güvenilir diyor ben 1 kez 3 ürün aldım deneme amaçlı ve 1 ürün eksik geldi sormasan yada arkasını aramazsan umurlarında olmuyor. stokta olmayan ürünleri stokta gösterebiliyorlar, benim gelmeyen üründe olduğu gibi. sorunca da sizden önce biri aldı yalanını uyduruyorlar. neyse gelmeyen ürünü 15 gün bekledim gelmeyince iptal ettim para iadesi ertesi gün yapılacak dediler sonra parası fazla değil diye arkasını aramadım 3 ay sonra tesadüfen öğrendim ki iade olmamış özür falan unutulmuş deyip yolladılar kısaca ben alışveriş yapmam çok arkasını aramak gerek sorun olduğunda.
Anladım dostum saol yorumun için.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı