Nanokatolog güvenilir mi?

İncehesap'tan alacağım incehesap için yapılan yorumlar gayet iyiydi.
İncehesap'a kendi getirdiği ürünler(James Donkey, Işıklı Mışıklı Frisby kasalar) gibi ürünlere güvenmeni önermem. Ben de zamanında James Donkey SSD alıp 110 MB Okuma, 10 MB yazma hızı alınca iade etmiştim. Yorumların hepsi de 5 yıldızdı oysa ki. İade ettim. Bana garip gelen Samsung SSD'de bile incehesapta her yorum 5 yıldız değilken nasıl olur da merdivenaltı Çin markasının tüm yorumları 5 yıldız alıyor anlamış değilim. 😀 Bu arada sende her sitede sorun yaşamışsın ya diyebilirsin, çok da haklısın.

Son düzenleme:
İncehesap'a kendi getirdiği ürünler(James Donkey, Işıklı Mışıklı Frisby kasalar) gibi ürünlere güvenmeni önermiyorum. Ben de zamanında James Donkey SSD alıp 110 MB Okuma, 10 MB yazma hızı alınca iade etmiştim. Yorumların hepsi de 5 yıldızdı oysa ki. İade ettim. Bana garip gelen Samsung SSD'de bile incehesapta her yorum 5 yıldız değilken nasıl olur da merdivenaltı Çin markasının tüm yorumları 5 yıldız alıyor anlamış değilim. [emoji3] Bu arada sende her sitede sorun yaşamışsın ya diyebilirsin, çok da haklısın.
Sanırım pahalı diye yanaşmadığım ITopya'ya geri döneceğim :( deneyimlerini paylaştığın için minnettarım :)

NOT: Bu arada unuttuğum bir şey daha var Nanokatalog ile ilgili, ön sipariş ürünü aldığında yasal hakkın olan ve ürünün kargoya verildiği an itibariyle başlayan cayma süresini bu adamlar ön sipariş ürününü aldığın an başlatıyor. Ürün sana gelinceye kadar cayma hakkının süresi bitiyor.
Sanırım pahalı diye yanaşmadığım ITopya'ya geri döneceğim :( deneyimlerini paylaştığın için minnettarım :)
Böyle sorunları paylaştığım için üzgünüm, benim başım yandı, başkalarının yanmasını da istemem. İncehesap nanokatalog'a ilaven iade alıyor ama, o yönden bir tık daha iyi. 😀

İtopya ile ilgili de az çok deneyimim oldu. 😂

NOT: Bu arada unuttuğum bir şey daha var Nanokatalog ile ilgili, ön sipariş ürünü aldığında yasal hakkın olan ve ürünün kargoya verildiği an itibariyle başlayan cayma süresini bu adamlar ön sipariş ürününü aldığın an başlatıyor. Ürün sana gelinceye kadar cayma hakkının süresi bitiyor.

Böyle sorunları paylaştığım için üzgünüm, benim başım yandı, başkalarının yanmasını da istemem. İncehesap iade alıyor ama, o yönden bir tık daha iyi. [emoji3]

İtopya ile ilgili de az çok deneyimim oldu. [emoji23]
Vazgeçtim almıyorum o zaman [emoji1787]

Bende başta istiyordum ama sonra uyumluluk yaratmak için vazgeçtim pek bir performans farkıda yok.
Öncelikle AMD işlemci ile ekran kartı arasındaki uyumluluktan bahsediyorsan, aralarında intel işlemci ile olandan daha özel bir ilişki yok. İki buçuk yıl RX480 kullanmış biri olarak söylüyorum, bu kartların tek avantajı F/P olmasıydı. Eğer aynı performansta nVidia kart bulduysan kararını gözden geçirmeni tavsiye ederim. Uzun vadede hem güç tüketiminden yana kârın olur, hem de çeşitli sürücü hatalarıyla karşılaşmazsın.

Öncelikle AMD işlemci ile ekran kartı arasındaki uyumluluktan bahsediyorsan, aralarında intel işlemci ile olandan daha özel bir ilişki yok. İki buçuk yıl RX480 kullanmış biri olarak söylüyorum, bu kartların tek avantajı F/P olmasıydı. Eğer aynı performansta nVidia kart bulduysan kararını gözden geçirmeni tavsiye ederim. Uzun vadede hem güç tüketiminden yana kârın olur, hemde çeşitli sürücü hatalarıyla karşılaşmazsın.
Görüntü açısından söylemiştim ve sanırım hepsinden vazgeçtim Vega 56 alacağım 64 istiyordum ama param yetmez :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı