Nanokatolog güvenilir mi?

Liber Pater

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Son zamanlarda yeni çıkan oyunları bilgisayarımın çalıştırmakta zorlandığını fark ettim ve bir ekran kartına almaya karar verdim. Sapphire RX590 Special Edition ekran kartını alacağım inşallah. Diğer sitelerde 2000-2500 TL olan ekran kartı, Nanokatalog'da 1600 TL'ydi daha önce alışveriş gerçekleştiren arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Nanokatalog güvenli midir?

Güvenlidir alabilirsin. Yurtdışından getirdikleri için gelmesi 2 3 haftayı bulabilir. Ayrıca 590 yerine 580 tercih edebilirsin arada 10 FPS bile yok.
Nanokatalog'da RX590 1600 lirayken RX580 2000 TL garip ve diğer sitelerde RX 580 1600 TL sanırım ben RX 590 tercih edeceğim fiyat farkı ödemeden 1-2 fps bile kazansam 2-3 haftaya değer benim için. İlginiz için teşekkürler :)

Nanokatalog'da RX590 1600 lirayken RX580 2000 TL garip ve diğer sitelerde RX 580 1600 TL sanırım ben RX 590 tercih edeceğim fiyat farkı ödemeden 1-2 fps bile kazansam 2-3 haftaya değer benim için. İlginiz için teşekkürler :)
Garanti konusunu iyi araştırın derim. Yurtdışından gelen ürünlerde sorunlar olabilir.

Ürünlerin garantisi Nanokatalog firmasına ait. Ürünlerin çoğunlukla distribütör garantisi olmuyor. Ve garantileri çöp, hakkını ararsan dava da açıyorlar. 😀 Ayrıca ürünler 1 ayda geliyor, youtube'da birisine ekran kartını orijinal kutu yerine sade kartonda köpükleyip CD'si ile gönderdiklerini görmüştüm. Ayrıca ilk siparişimde bana fatura ve garanti belgesini yollamamışlardı.

Not: 2 tane alışverişim oldu. Buradan yola çıkarak bu yorumu yazdım.

Ürünlerin garantisi Nanokatalog firmasına ait. Ürünlerin çoğunlukla distribütör garantisi olmuyor. Ve garantileri çöp, hakkını ararsan dava da açıyorlar. 😀 Ayrıca ürünler 1 ayda geliyor, youtube'da birisine ekran kartını orijinal kutu yerine sade kartonda köpükleyip CD'si ile gönderdiklerini görmüştüm. Ayrıca ilk siparişimde bana fatura ve garanti belgesini yollamamışlardı.

Not: 2 tane alışverişim oldu. Buradan yola çıkarak bu yorumu yazdım.
Çok teşekkürler yorumunuz için :) Sanırım 400 TL fazla verip distribütör garantili bir satıcıdan alacağım. Zaten bir düşük modeli kendisinden daha pahalı olunca dikkatimi çekmişti.

Çok teşekkürler yorumunuz için :) Sanırım 400 TL fazla verip distribütör garantili bir satıcıdan alacağım. Zaten bir düşük modeli kendisinden daha pahalı olunca dikkatimi çekmişti.
Ben teşekkür ederim. Ürünümü tamir etmemişlerdi, hakem heyetine başvurdum, kazandım. Bu firma ne kadar garip olur, ürünün değerini ödememek için itiraz ettiler, bilirkişi ve itiraz derken ürünün değerinin iki katını harcadılar. 😂 Bana verselerdi oysa ki, sorun çözülecekti. Bu firmadan alacaksanız bekleme şartı ile termal macun gibi ürünler alınır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı