Nanokatolog güvenilir mi?

Arkadaşım rtx2060 kart satın aldı 2.5 ayın sonunda garanti belgesi eksik bir şekilde geldi :)
Posta yoluyla ulaşamazsın,Desteğe derdini anlatamıyorsun almamanı öneririm.
Eskiden canlı destek direkt cevap veriyordu o zamanlar iyiydi 😒
RX590 Gold Edition almak daha iyi olur.

Bence verilir. Ben Amazon.com'dan MSI Armor OC 8GB RX580 almıştım. Fanlarından bir tanesi çalışmıyor, kullanıyorum öyle. Garantisi yok. Ki ben Türkiye'den 400 TL'den daha fazla fiyat farkıyla almıştım.
Fakat ben neredeyse aynı performans için 400 TL az vereceğim hemde 1 yıl boyuncaydı sanırım yanlış hatırlamıyorsam distribütör garantisi alacağım bence değer 400 TL ile motospeed'in güzel bir klavyesini almayı düşünüyorum :)

Kötü olmuş keşke Amazon ulaşsaydınız.
Yardım etmediler. MSI Global bile yardım etmedi. Şunu söylediler sadece; Ürünü Amerika'ya gönderecekmişim(kargo ve gümrük benden) sonra onlar düzeltip sadece Amerika'da olan bir adrese gönderecekmiş. Zaten göndermem kart ile aynı fiyata denk geliyor. O yüzden en iyisi distribütör garantili almak. 😀
Fakat ben neredeyse aynı performans için 400 TL az vereceğim hemde 1 yıl boyuncaydı sanırım yanlış hatırlamıyorsam distribütör garantisi alacağım bence değer 400 TL ile motospeed'in güzel bir klavyesini almayı düşünüyorum :)
Sana kalmış. Risk almak istersen, Ama şöyle farklar var. Amazondan alacaksan satış işlemlerinde müşteri hizmetleri mükemmel. Ama satış sonrası tırt. Nanokatalog'un ise en azından servisi var. Yapmazlarsa verirsin hakem heyetine. Sonra kazanırsan itiraz ederler, eninde sonunda alabilir misin bilemem ama aradaki fark bu.
Yardım etmediler. MSI Global bile yardım etmedi. Şunu söylediler sadece; Ürünü Amerika'ya gönderecekmişim(kargo ve gümrük benden) sonra onlar düzeltip sadece Amerika'da olan bir adrese gönderecekmiş. Zaten göndermem kart ile aynı fiyata denk geliyor. O yüzden en iyisi distribütör garantili almak. 😀

Sana kalmış. Risk almak istersen, Ama şöyle farklar var. Amazondan alacaksan satış işlemlerinde müşteri hizmetleri mükemmel. Ama satış sonrası tırt. Nanokatalog'un ise en azından servisi var. Yapmazlarsa verirsin hakem heyetine. Sonra kazanırsan itiraz ederler, eninde sonunda alabilir misin bilemem ama aradaki fark bu.
Bu arada sosyalde okuduğuma göre motospeedlerde switchlerde sorun olabiliyormuş. 400 TL bütçeyle daha iyi alınabilir gibi, yanılmıyorsam Sosyalde konusu vardı.

RX590 yerine aşağıdaki MSI GTX 1660 Gaming X 1.643 TL. Hiç maceraya gerek yok.

Aynı kart Vatan'da 2113 lira. Bu indirimi kaçırmayın bence.

Yardım etmediler. MSI Global bile yardım etmedi. Şunu söylediler sadece; Ürünü Amerika'ya gönderecekmişim(kargo ve gümrük benden) sonra onlar düzeltip sadece Amerika'da olan bir adrese gönderecekmiş. Zaten göndermem kart ile aynı fiyata denk geliyor. O yüzden en iyisi distribütör garantili almak. [emoji3]

Bu arada sosyalde okuduğuma göre motospeedlerde switchlerde sorun olabiliyormuş. 400 TL bütçeyle daha iyi alınabilir gibi, yanılmıyorsam Sosyalde konusu vardı.
İncehesap'tan alacağım incehesap için yapılan yorumlar gayet iyiydi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı