Nargile likiti Smok NORD 5 kullanılır mı?

Ergün İnce

Hectopat
Merhaba öncelikle likit konusunda bilgim pek yok anlayamadım. Yeni Smok NORD 5 aldım ve likit almam gerekiyor. Bugün bir sürü tobacco gezdim ekteki iki likitten satıyorlar. Fakat bir şeyi anlamadım üstlerinde aroma vericidir yazıyor. Bunları direkt pod mod cihazımda kullanabilir miyim sormadan koymak istemedim, likiti bir sorun olur mu aldıgım? Yer ben puff da kullanıyorum dedi ama emin olamadım. Coili yakmak istemiyorum.
(İnternetteki likitlee çok pahalı geldi ve bayramdan dolayı çok gec gelecek o yüzden interneti düsünmedim. İlerisi için ucuz hangi likiti alabilirim?)

indir (29).jpeg
indir (28).jpeg

Asla koyma böyle merdiven altı likitler. Ya kendin yap yada internetten al. Almıcaksan da ikiside merdiven altı sağlığına zararlı leş gibi likitlere benziyor ne vg yazar bunlarda ne pg. En kötü telegramda bulunduğun şehirde elden likit satan birisi illa vardır git ondan al.

Asla koyma böyle merdiven altı likitler. Ya kendin yap ya da internetten al. Almayacaksan da ikisi de merdiven altı sağlığına zararlı leş gibi likitlere benziyor ne vg yazar bunlarda ne pg. En kötü Telegram'da bulunduğun şehirde elden likit satan birisi illa vardır git ondan al.

Hocam tanya marka olanda 70/30 yazıyor kullanılır mı sizce bir de şeyden emin olamadım aroma tatlandırıcı diye geciyor sanırım elektronik cihazlarda kullanılır yazıyor ama emin olamadım likit mi aroma mı?

Hocam tanya marka olanda 70/30 yazıyor kullanılır mı sizce bir de şeyden emin olamadım aroma tatlandırıcı diye geciyor sanırım elektronik cihazlarda kullanılır yazıyor ama emin olamadım likit mi aroma mı?
Likit mi Aroma mı onu aldığın yere sorucaksın valla. 70/30 ise ideal oran ama öyle olucağını bile sanmıyorum adam etiketlerin hepsine bastırır öyle kafasına göre doldurur.

Geri
Yukarı