Naruto izlenmeye nereden başlanmalı?

Kanekiyi severim

Hectopat
Daha fazla  
Şimdi dostlar ben animeye yeni başlayacağım ama uzun bir anime. Şimdi belirli bir yerden başlayayım diyorum, mesela herkes der ya kurtlar vadisi ilk 45 bölüm ilk 97 bölüm falan. Tokyo ghoul'u bitirdim ki o kanekinin gücünden sonra hazımı alamayıp başka bir şeye sarmak istiyorum. Baştan mı başlamalıyım yoksa belirli kısımlar var mı?

Naruto or shippuden?

Son düzenleyen: Moderatör:
Narutodan başlaman gerek filler bölümleri izleme ama ömrün çürür.
hmm peki
Shippuuden'den gir istersen ama ilk animelerinizden birisi uzun olmasin cunku alisinca kucuk animeler kesmiyor, zevk almiyorsunuz. Akame ga kill, assasination classroom, berserk, dororo gibi animeler izlemenizi oneririm.

Hocam vallahi birkaç tane animeye baktım ama sarmadı narutoyu da küçüklüğümden beri biliyorum zaten sürekli anime izlemiyorum bu aralar sardım sadece.

Naruto= Naruto ve arkadaşlarının başlangıçta 11, sonlara doğru 12 yaşında.
Naruto shippuden= 14-15 yaşlarında, ortalarda 16, daha da ilerisinde 17, en sonlara doğru 19 yaşında sanırsam.
Boruto= Karakterlerin olduysa çocuklarının hikayesi.
Hayatındaki ilk anime bu olacaksa sakın başlama illet edersin ben öyle bir hataya düştüm.

Tokyo Ghoul ile başlayınca hiç bir şey haz vermiyor. Biraz rahatla, Tokyo Ghoul'un efsanesini aklından çıkar, öyle gir anime dünyasına. Ben Tokyo Ghoul'dan sonra 2 yıl anime izleyemedim.

Bunu diyen kisi dogru duzgun anime izlememistir bence. Tokyo Ghoul hicbir zaman efsane olamayacak, her zaman bir normie animesiydi ve oyle kalacak.
Liseli ergen kız animesi. Tam olarak tanımı böyle, "Kaneki kuuuun!"
Naruto'ya "Naruto" dan başlayıp "Naruto:Shippuden" ile devam et, "Boruto" izleme sakın, önermiyorum bu ilk ikisini izledikten sonra bunu izleyince tokmakla bilgisayarı parçalama isteği gelebilir.
Bunu izledikten sonra bir One Piece de izlersin, ömrünün 2-3 yılını alacak ama olsun değer bence. 😁

Liseli ergen kız animesi. Tam olarak tanımı böyle, "Kaneki kuuuun!"
Belki 2 yıl anime izleyememe sebebim animeden soğumamdır bilmiyorum.
Bunu diyen kisi dogru duzgun anime izlememistir bence. Tokyo Ghoul hicbir zaman efsane olamayacak, her zaman bir normie animesiydi ve oyle kalacak.
Şrks çk gzl

Ama güzeldi benim içim. Animeye onunla başlamıştım.

Belki 2 yıl anime izleyememe sebebim animeden soğumamdır bilmiyorum.

şrks çk gzl

Ama güzeldi benim içim. Animeye onunla başlamıştım.

Bence de efektleri olsun askiyon olsun ilk 2 sezon için gidişat olsun 3 ve 4'te bozdu evet ama yine de izlemeye değerdi bence, müziğide hoştu.

Yeni konular

Geri
Yukarı