Naruto mu One Piece mi Bleach mi?

Sizce büyük üçlüden izlemesi en çok zevk veren hangisi?

Naruto'yu severim ama saçma sahneler önemli olay sırasında shipudende spo olmadan ne kadar anlatılır işte sevdiğim Hero'lar öldü ve kishimatoyu görsem bir yumruk vurasım geliyor üstüne fazla filler boş Hero'lar ölmüyor mesela sakura bunu neden dedin derseniz 3. bölümden falan anlıyorsunuz borutoyu son bölüme kadar bitirmiş biri olarak izlemeyin hocam mesela Naruto 120.bölümden sonra 100 bölüm boş güzel hikaye ama vakit bulamayan 1 2 saat vakit kalıyorsa iş güç okuldan falan gerek yok.

Boruto izlenir mi?

100 bölüm boş sonra bir anda sardı bayağı ara 2 ay civarı vermiştim ama şöyle Naruto chunin sınavları herkes birbirinin üstünden geçiyor borutoda inanılmaz kolay ve boruto çok kolay kanıyor. Bakıp adamın sövesi geliyor ama bölümü iple çekiyorum özellikle şu 150 bölümden sonra smool big gibi spoiler ama tercih ooutsusukiler geliyor bayağı sarıyor hocam.

100 bölüm boş sonra bir anda sardı bayağı ara 2 ay civarı vermiştim ama şöyle Naruto chunin sınavları herkes birbirinin üstünden geçiyor borutoda inanılmaz kolay ve boruto çok kolay kanıyor. Bakıp adamın sövesi geliyor ama bölümü iple çekiyorum özellikle şu 150 bölümden sonra smool big gibi spoiler ama tercih ooutsusukiler geliyor bayağı sarıyor hocam.
bence outsusikiler borutoda bombos car karekterlerde öyle. narutonun ünlülüğünü kullanarak narutonun adını kirleten bi seri. tek ele alınabilecek karekter kawaki.
kurama öldükten sonra bıraktım.

Saygı duymakla birlikte Dragon ball benim için izlemesi en işkence olandı bu 4 seri içinde; özellikle de o son fight. 10 üzerinden 2 vermem. Konudaki 4 seri içerisinde en vasat/bayık ana karaktere sahiptir Naruto ile birlikte. Tier olarak C(-).

Not; ilk seriyi kastediyorsan onu severim eğlencelidir o. Ona bir B veririm. İlk seriden sonrası berbattır benim için.

Ek olarak; Gezegenler parçalansın, ortalık yakılıp yıkılsın, karakterler Power up almak için kurbanlık dana gibi böğürsün yeter ki bana güç fantezisi olsun gerisi önemli değil diyorsanız Dragon Ball o konuda çok iyidir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı