Sürprizbozan Naruto'dan spoiler arıyorum

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Naruto adam akıllı. Shippuden'de güçlenmeye başlıyor. Her şey yavaş yavaş... Ha burada da güçleniyor en başa göre fakat çok fazla bir şey bekleme.

İlk bölümler en keyiflileriydi, daha hiç fill bölüm yok oralarda. Yol yakınken boş ver bırak top 100 anime yaz onları izle. Gerçekten büyüleyici yapımlar var. Çürütme ömrünü boş beleş 1000 bölümlük shounenler ile.

İlk bölümler en keyiflileriydi, daha hiç fill bölüm yok oralarda. Yol yakınken boş ver bırak top 100 anime yaz onları izle. Gerçekten büyüleyici yapımlar var. Çürütme ömrünü boş beleş 1000 bölümlük shounenler ile.

Dediğim gibi izlememin tek sebebi ileride çok güçlü oluyor diye bildiğim için.

Zaten editlerini falan gördüğüm ve arkadaşım önerdiği için başlamıştım. Ama başında bu kadar sıkılacağımı tahmin etmemiştim.
Naruto diğer çocuklardan çok daha farklı. Çok yetenekli veya zeki değil ama kafasına koyduğu şeyi, hayallerinin peşinden gitmeyi asla bırakmıyor. Bölümler ilerledikçe farkına varacaksın sen de bunun.
Neden boş beleş?

Yeni konular

Geri
Yukarı